reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy z dziećmi :D

dynia

papla maniakalna
Dołączył(a)
12 Październik 2005
Postów
2 892
Miasto
Radzyń Podlaski
Ulubiona zabawa Iguni "samolocik" - dziecko ma radochę a ja dzięki niej za kilka tygodni na brzuszku będę miałą piękne kaloryferki no i jędrne uda ;D ;D ;D
 
reklama
Kachna321bum pisze:
My też tak ćwiczymy + brzuszki, żeby dać buziaczka w czółko :D
no bo na zdjęciu to samolocik dopiero startuje, potem leci do góry i do przodu po buziala a od czasu do czasu wycieramy ślinkę, kótra wybitnie się wydziela przy tej zabawie :laugh: :laugh: :laugh:
 
Dynia - że też dopiero teraz to wkleiłaś. Ja tak sie kiedys z Matim bawilam ale teraz jakos mi to wylecialo z głowy

 
Pamiętam jak mama z nami się bawiła, tylko, że byliśmy już więksi i kłada nas sobie na stopy a nogi miała wyprostowane, trzymała nas za rączki i przebierała palcami żeby nas w brzuch łaskotać, a my mieliśmy nieziemską radochę i piszczeliśmy ze szczęścia na pół wsi ;D ;D ;D
Jak Igunia podrośnie to też tak będziemy się bawiły, bo teraz boję się, że spadnie ;)
 
reklama
Do góry