reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jeść a czego nie gdy karmi się piersią?

u mnie byla dzis polozna aby doradzic w sprawie karmienia Laili warzywkami itp itd. no i mam na tydzien brac tylko jedno warzywo, potem nastepne i dopiero jak je wyprobuje moge mieszac. ale w sloiczkach pojedynczych warzyw prawie niet, wiec pojechalismy do bio sklepu, tam byl sloiczek PASTERNAKA ha ha (bez figi i maku...:-p;-)) bo po marchwi LAILA MIALA MEGA zatwardzenia i plakala jak kupke robila a ja prawie z nia, zobaczymy jaki ten pasternak.

orientujecie sie ktore warzywka dzialaja bardziej rozluzniajaco na kupcie (tylko nie za bardzo)?

a w ogole to Wasze Skarby jedza juz cale sloiczki? jesli tak, ile czasu im to zajelo od pierwszego podania?
 
reklama
Susu, Oli najpierw jadła z 2 tygodnie 1/3 słoiczka, potem przez nastepne 2 połowę. A potem to już cały. więcej już chyba narazie nie zmieści.

Zatwardzająco napewno działa dynia i jagody, rozluźniająco podziałał szpinak. A reszt sprawdź na stronie HIPPa tak jak radzi Gosia, bo ja więcej się już nie orientuję.
 
susu: moja właściwie prawie od samego początku zjada cały słoiczek. Zależy jeszcze jaka pojemność, bo są takie które mają 80ml i inne po 150ml. Ten duży to z ledwością zjada, czasem trochę zostaje. Jeśli zostawi trochę deserku, to mieszam go z soczkiem klarownym i podaję resztę w butelce.
My też testujemy nowości co około 5 dni. Wcześniej dawałam co 3 dni i mała dostała alergii a ja się pogubiłam, więc teraz robię przerwy 5 dniowe. Dodatkowo każdego dnia spisuję sobie co podałam, to bardzo ułatwi sprawę w wypadku alergii bo pamięc ludzka bywa zawodna :tak:
U nas też mało słoiczków 1-składnikowych, więc teraz raz na 5 dni podaję taki, w którym są 2 nowe składniki. W wypadku wystąpienia jakiejś niepożądanej reakcji poszukam czegoś co zawiera jeden z tych dwóch podejrzanych i drogą eliminacji dojdzie się do tego co uczula :sorry2:
 
ale kombinacja... :eek: ja podaje wszystko jak leci i Martyna nie wykazuje zadnych reakcji alergicznych. ale u nas o zjedzeniu calego sloika nie ma mowy. pol sloiczka dodaje do misiowego ogrodka przygotowanego na 60 m mleka i wtedy jest wszystko zjedzone :tak:
 
ale kombinacja... :eek: ja podaje wszystko jak leci i Martyna nie wykazuje zadnych reakcji alergicznych. ale u nas o zjedzeniu calego sloika nie ma mowy. pol sloiczka dodaje do misiowego ogrodka przygotowanego na 60 m mleka i wtedy jest wszystko zjedzone :tak:
Lil kate, same warzywa nie smakują Martynce :confused: Bo ilościowo to by napewno zjadła cały słoiczek, skoro zjada zupę z Misiowym Ogródkiem przygotowanym na 60 ml mleka - pewnie objętościowo wychodzi na to samo.
 
Kasia, sek w tym ze calego sloiczka nigdy nie zjada jesli warzywa sa same. smakuja jej, ale pol to maks wszystkiego. a jak dodam misiowy ogrodek to wszystko zjedzone:sorry2: i badz tu modry czlowieku:rofl2:
 
Widocznie z Misiowym Ogródkiem smakują jej lepiej. Oli też Sinlacu zje więcej niż innej kaszki, bo on jej najbardziej smakuje.
 
reklama
to moze i ja powinnamn podawac sinlac? a z czego on jest? z kukurydzy?

Gosia, to ciesz sie kochana ze ci smakosz rosnie :tak:
 
reklama
Do góry