reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy i jak kakao?

justynka1

Mamusia Antoniusia
Dołączył(a)
28 Sierpień 2007
Postów
2 705
Mój Antosio kończy roczek i wiem,że mogę zacząć już podawać mu kakao.I tu moje pytanie: jak? Tzn.czy mam mu je zrobić na mleku Nan,czyli takim jakie pije?I ile na początek?:rofl2:
 
reklama
hihi pani moderator działa :-p
Aga ma rację, każdy ma prawo napisać swoje trzy grosze na forum, ale koleżanka chyba nie do końca ma pojęcie na jakiej zasadzie działa forum, nie każda myśl musi być zaraz tematem nowego wątku. Jeśli by każdy tak robił, to każdy miesiąc miałby tysiące wątków z kilkoma wypowiedziami, zrobił by się mega-bałagan.
 
o matko,jaka dyskusja i mi sie dostalo,za to ze pytanie zadalam nie tu gdzie trzeba:szok:.ale gosia mnie uratowala,dziekowac jej za to:rofl2:
napisalam najpierw na niemowlakach,ale potem pomyslalam,ze tam sa mamy mniejszych dzieci i pewnie nie beda wiedziec,potem napisalam tutaj,a o tym ze jest gdzies cos jeszcze na ten temat nawet nie wiedzialam,bo nie mam teraz za bardzo czasu zeby usiasc i czytac,wiec jesli to problem dlakogos to niech nie czyta i juz,a pani moderator nie musi byc od razu taka kąśliwa:no::-p.pozdrawiam
 
reklama
Do góry