reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

a ja przez moje pozytywne doswiadczenia z ciaza i porodem mowie: owszem chce wiecej dzieci!!!:-D ale z drugiej strony boje sie ze nastepnym razem moze byc calkiem inaczej... wiec rto prawda dziewczyny co mowicie strach i obawy sa zawsze!!!!
 
reklama
A ja chce miec jeszcze dwojke dzieciaczkow.:-D:-D:-D:-D:-D:-D I mam nadzieje ze kolejne porody beda co najmniej tak dobre jak ten pierwszy.
 
hmm wiesz że już marzec i może nie w glowie wam juz zwiastuny porodu, ale ja ciagle czekam na moje maleństwo. Dzisiaj mam od rana skurcze ale bardzo nieregularne, czop mi sie saczy juz od około 2 tygodni, hmm czekac jeszcze w domu czy jechac lepiej do szpitala???
 
Witam strasznie sie boje ze nie zauwaze odejscia wod plodowych albo czopu(ze bede sie np wtedy kapac i wody odejda)W ogole strasznie sie niecierpliwie i juz bym chciala urodzic.Jak czytam o objawach porodu to mam wrazenie ze wszystkie mam :confused: ale chyba sie nakrecam...jest mi juz po prostu bardzo ciezko.
 
Witam strasznie sie boje ze nie zauwaze odejscia wod plodowych albo czopu(ze bede sie np wtedy kapac i wody odejda)W ogole strasznie sie niecierpliwie i juz bym chciala urodzic.Jak czytam o objawach porodu to mam wrazenie ze wszystkie mam :confused: ale chyba sie nakrecam...jest mi juz po prostu bardzo ciezko.
Nadejscia akcji porodowej napewno nieda sie przegapic:tak:
 
jo_asia, możesz być spokojna, odejścia czopu możesz nie zauważyć, spora część kobiet nawet nie wie, kiedy czop im odszedł, ale to nie ma znaczenia, natomiast NAPEWNO nie przegapisz odejścia wód płodowych. Przy odejściu wód płodowych słychać charakterystyczne "trzaśniecie", poza tym nie zdążą odejść w czasie kąpieli, tylko sączą się znacznie dłużej. No i to się poprostu czuje, że to jest to, nie można tego przegapić :no:
 
reklama
jo_asia, możesz być spokojna, odejścia czopu możesz nie zauważyć, spora część kobiet nawet nie wie, kiedy czop im odszedł, ale to nie ma znaczenia, natomiast NAPEWNO nie przegapisz odejścia wód płodowych. Przy odejściu wód płodowych słychać charakterystyczne "trzaśniecie", poza tym nie zdążą odejść w czasie kąpieli, tylko sączą się znacznie dłużej. No i to się poprostu czuje, że to jest to, nie można tego przegapić :no:

racja:tak::tak::tak:
achhhh kiedy to było......;-)
 
Do góry