reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy zapowiadające zbliżający się poród

Oliwieczka: na samej górze stronki jest różowa belka i tam zaraz pierwszy od lewej jest "Panel użytkownika". W Panelu użytkownika, po lewej stronie masz różne rzeczy, m. innymi "Edytuj Avatar" (avatar to własnie ten obrazeczek), wejdź tam i masz na dole okienko i szary przycisk "Przeglądaj", tam dodajesz właśnie avatarka któego masz na dysku :happy: Obrazek musi mieć 80x80 pikseli wielkości i nie ważyć więcej niż 19,5kb.
 
reklama
Ja też już strasznie chciałabym miec poród za soba.. nie tyle z powodu strachu jak to będzie, tylko własnie po 1. okropnie się już męczę z tym brzuchem, mam go bardzo wysoko i ledwo już przez niego oddycham, serce mnie kłuje no i sam brzucholek ciągnie i boli wszystko w okolicach miednicy :baffled: A po 2. to mam ostatnio jakieś obawy, że jak długo ponoszę to dziecku może się coś stać... że ma już malutko miejsca a ja układając się i np. podkurczając nogi mogę ją jakoś niechcący ścisnąć i zrobić jej krzywdę :confused: Dlatego wolalabym żeby już była po drugiej stronie brzuszka, byłabym duuużo spokojniejsza :tak:
 
Dziekuje Joasieńko :) dzis dopiero co zalogowałam sie na forum i nie mogłam sobie z tym poradzić, a co do tych objawów ze dzidziusia zgnieciesz to mam to samo :confused:
Objawy tez podobne, lecz brzusio mój mi sie juz obnizył i czesciej latam do wc :zawstydzona/y: oddcyhać tez mi juz łatwiej :happy:
 
Joasiek, nie możesz nic zrobic dziecku, spokojnie. Przez ostatni miesiąc też miałam wrażenie, że już nie mam miejsca w brzuszku, to jest normalne :tak:
 
Dziewczyny,czy zawsze i kazdej kobiecie obniza sie brzuch przed porodem?Ja mam od srody 3cm rozwarcia,przedwczoraj odszedl mi czop sluzowy,skurczy zero i brzuch pod broda:-(
Maly 2tyg temu (37tydz) wazyl 3300g i obawiam sie,ze jak nie pospieszy sie z przyjsciem na ta strone,to osiagnie wage malego pudzianka i nie dam rady go urodzic...
 
A ja od dwóch dni ciągle to samo...bolą mnie plecki w krzyżu (i to cholernie), boli krocze, pachwiny, spojenie łonowe, brzuch jak na miesiączkę, skurcze są ale nieregularne i raczej rzadko,mały napiera na szyjkę i strasznie mnie to boli..rozwarcie też zaczęło sie robić, szyjka krótka, no i co z tego???? NIC, totalnie NIC!!!:no::no::no: Czop chyba jeszcze we mnie, bo nie wiem czy to co ze mnie ciągle leci to jest właśnie on czy nie, bo jest białożółty, tylko, że dość ciągnący..:baffled::baffled: Ach, mecze sie juz strasznie, ale pewnie przyjdzie mi poczekać jeszcze trochę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Widzę,ze mamy nową forumowiczke...witaj Oliwieczka!! Masz takie samo imię jak ja..;-):tak:
 
Witaj Mysia23 :) witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)
myslałam ze Oliwki to tylko małe szkraby :) a tu juz 2 dorosłe Oliwki na forum :-)
 
Buska_77: Słyszałam że niektórym dziewczynom wcale się może nie obniżyć do samego porodu :dry: Ja od 3 dni też częściej sikam, w nocy po 3 razy a przez ostatnie 2 miesiące wstawałam tylko raz, albo wcale. Ale brzuch wysoko pod samą brodą więc z pewnością się nie obniżył :baffled:

mysia23 nie mów że NIC bo u Ciebie już chociaż skurczyki są i widzę że ogólnie gorzej się już czujesz, co zapowiada że już jesteś na końcówce :tak: A ja np. dzisiaj rewelka... żadnego bólu, ucisku, czuję się jak w II trymestrze, tylko ten wysoki brzuch mnie dobija :dry:
 
reklama
Joasiek, mi co prawda brzuch opadł ze 3 tygodnie przed urodzeniem, ale rzeczywiście nie każdemu musi się widocznie opuscic. Natomiast krótko przed porodem przestałam narzekac, czułam się wręcz rewelacyjnie. Nawet brzuch mi się przestał stawiac co chwilę, żadnych bóli pleców, obrzeki też jakby mniejsze. Dopiero kilka godzin przed odejściem wód płodowych zaczął mnie pobolewac miesiączkowo brzuch i to na tyle lekko, że się nawet nie zorientowałam, że to już. Więc nie myśl, że jak się super czujesz, to jeszcze daleko...
 
Do góry