reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

A

aga-pg

Gość
Zbliżają się Święta........
Pierwsze Święta Bożego Narodzenia naszych dzieciaczków

Zastanawiałyście się już nad prezentami dla najbliższych???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Świetny wątek.Ja też z reguły kupuję prezenty wcześniej.No więc juz zaczełam się rozglądać.:tak::tak::tak:Jak coś znajdę to chętnie Wam pokażę.A moze zgapię jakis pomysł.Kalendarze,świetna sprawa.Może zrobię dla siostry,mamy chrzestnej Kubulka.
 
Ja miałam program gdzie sobie drukowałam takie właśnie kalendarze itd ze zdjęciami jak ma sie dobrą drukarkę to wychodzą super ;-)

Za prezentami sie zbytnio jeszcze nie rozglądam i ogólnie nie mam na nie nigdy pomysłu :no: jedynie Emilce chciałam kupić tą układankę Mula z ikea co wy dziewczyny i nie wiem co jeszcze :baffled: nie mam ogólnie pomysłów :-p
IKEA MULA UKŁADANKA KOLEJKA EDUKACYJNA (262901411) - Aukcje internetowe Allegro
 
Gosia_k23 niepolecam tej zabawki nikomu moj syn jak mial 1,5 roku przewrucil sie i uderzyl glowa prosto w te drzewo i niby kantow tam takich niema ale glowe na czole szyta ma i blizne do dzisiaj czyli 3 lata nigdy wiecej jej nie kupie :wściekła/y:
 
reklama
Do góry