reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogadajmy o sobie

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
12 Sierpień 2005
Postów
1 865
tak sobie pomyślałam ze dobrze by było gdybyśmy się mogły troszkę lepiej poznać i napisac o sobie i nietylko ;-)

Zacznę od siebie:
mam na imię Agnieszka 30 lat, zamężna od 07.08.2004. Mieszkam na podbeskidziu ( Kęty). Jedno dziecko ( do strzału :)) - syn Kamil ur. 18.03.2006r drugie w drodze :tak::-)Staraliśmy się o nie 4 cykle.Z mężem jesteśmy od 14.07.1995 roku bez zmian - że też tyle wytrzymałam;-):tak::rofl2::-p.
 
reklama
to teraz ja

Mam na imię Marta. Mam 23 lata (rocznikowo 24). Ślub biorę w październiku. Mieszkam w Łodzi. Mam jedno dziecko, synka który 28 maja skończył roczek. Staraliśmy się o niego 3 lata. W tym czasie przeszliśmy leczenie hormonalne, inseminację i zapowiedź in vitro. Udało się naturalnie. Tym razem udało się za pierwszym staraniem. Z moim narzeczonym - Maćkiem jesteśmy 6 lat. Narazie mieszkamy w kawalerce, razem z pieskiem i dwoma kotkami. Do końca roku przeprowadzamy się do większego mieszkania. Ja pracuję w sądzie jako sekretarz sądowy. Maciek jest informatykiem, kończy w tym roku studia. To chyba narazie tyle :)
 
W takim razie kolej na mnie. ;-)
Mam na imię Kinga.Mam 20 lat.Mieszkam w Łodzi.O fasolkę staraliśmy się 4 miesiące.Z narzeczonym-Marcinem jestem od 14 grudnia 2002 roku.
Mieszkam z przyszłymi teściami,którzy jeszcze nie wiedzą o fasolce.Zauroczeni są swoim drugim synem,którego dziewczyna jest w 4 miesiącu ciąży i my niestety zeszliśmy na drugi plan:-(.
Oprócz naszej czwórki (z fasolką-piątki) mamy trzech sublokatorów:psa,kota i moją świnkę morską.
Jestem pracownikiem produkcji na lakierni-obecnie na zwolnieniu.
To na razie tyle. :-D

Agawa ,super pomysł z wątkiem:tak:.

Pozdrawiam. :happy2:
 
dzięki za pochwały w sprawie wątku ;-)

Qurcze wychodzi na to ze stara dupa jestem :crazy::sorry2::baffled:
 
Agawa nie martw sie, ja też mam 30 lat! :-)A na dodatek to moje pierwsza ciąża. Cóż tak to jest, nie każdy trafia na odpowiednią osobę do długiego związku, małżeństwa w wieku 20 lub 25 lat. Ja na swojego trafiłam 3 lata temu z kawałkiem. Ślub w lipcu zeszłego roku. Szczęśliwy był nasz siódmy cykl starań!:)))
 
Ja mam 29 lat i moje pierwsze dziecko powinnam, zgodnie z terminem, przywitać w dniu moich 30-tych urodzin. Mieszkam w Warszawie razem z moim mężem. Z wykształcenia jestem filologiem. Pierwsza nasza ciąża niestety zakończyła się niepowodzeniem w marcu. Dzidziuś odszedł w 8 tygodniu. Ta jest troszkę niespodzianką, ale ogromnie się cieszymy.
 
Ostatnia edycja:
Najka siedem to na szczęśce:tak::-), Dobrze ze nie jestem sama taka wiekowa baba. Widzę ze piszecie o zwierzach obecnie mam 2 koty i 2 papugi.Koty a zwłaszcza kotka łazi za mną non stop bo to moje zwierze jest :-). Co do przelewania miłości na zwierzaki też tak miałam przed młodym ale po urodzeniu to się zmieniło. Nadal głaszczę przytulam ale to już nie to co kiedyś.:no:
 
Witam koleżanki!
Agawa1 i Najka dołączam do Waszej grupy 30-latek, więc nie jesteście osamotnione:-)! Mam na imię Sylwia i od 3 lat mieszkam w Łodzi, tj. od momentu kiedy zostałam szczęśliwą mężatką - 21.08.2004r. A teraz niecierpliwie czekamy na przyjście na świat naszych bąbelków:-).
Termin mam na 15.02.2008, ale jak to w przypadku bliźniąt będzie troszkę wcześniej.
 
Agawa też wierzę, ze siódmy na szczęście!:) Ja mam jednego kotka, już 12-letniego, ale nie widać po nim wieku. I też domowy ulubieniec!
Maritko witaj! A kiedy masz termin?
 
reklama
Hej na imię mam Ula pokazałam się tutaj ponieważ termin wg ostatniej@ wypada mi 29 Luty, jeszcze nie skończyłam 26 lat ale zrobię to 15 sierpnia... Ślub wzięłam 30.12.2006:happy2: Mieszkam w Zielonej Górze :rofl2: Z wykształcenia jestem programistką ale przekwalifikowałam się na konsultantkę ds wdrożeń
W domku mam chomika i rybki :-) Ale moją prawdziwą miłością są koty :-)
 
Do góry