reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga naszych dzieciaczków

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
1 Październik 2005
Postów
3 970
Miasto
Łódź
Zakładam nowy wątek w którym możemy pisać ile ważą i mierzą nasze dzieci. Na głównym szybko te informacje znikają w gąszczu innych postów.

Olek po dzisiejszym szczepieniu gdzie był mierzony i ważony waży 6300 g i ma 64,5 cm wzrostu. (niecałe 4 miesiące)
 
reklama
Hej Mikołaj

Na wyjściu ze szpitala - 4650 :-)
Tydzień później - 4850 ;-)
jak miał 6/7 tygodni - 6000 :-)
A jak miał 12/13 - 7000 :-)

z centymetrami to trudno powiedzieć ...
Bo zmienili miarkę i choć urodził się mają 63 cm - to na pierwszym mierzeniu im wyszło 61 a na tym teraz 66 :-)
 
Marcelinka waży 7 kg teraz :) jak sie urodziła ważyła 3340g,a zatem już podwoiła swoją masę :)Co do miary no to muszę ją sama zmierzyć :)
 
moja mala jak sie urodzila to miala 54 cm 3180g
a tydzien temu 5150g a ile ma to nie wiem ale cos w przedziale 62-68 sadzac po romaiatach ciuszkow:-D
 
Dominik jak się urodził ważył 3350g i mieżył 58cm, tydzień temu gdy miał 3 misiące i tydzień ważył 7200 g ale ile mierzy to nie wiem, ciuszki 68 i już nawet 74
 
Moja cora ważyła przy urodzeniu 3700 57 dł. teraz (4 miesiące) 6500 a rozmiary ubrań 74 lub 80 nosimy :-) a tak wyglada teraz :-)

 
Moja córeczka kiedy urodziła się ważyła 3960 a mierzyła 57 cm, teraz waży 7820 a ubranka nosimy w rozmiarze 74 cm
 
Moja Julka miaala przy porodzie 3kg a teraz ma 4 miesiace i 6,660:) musze ja wazyc co tydzien wiec moge pisac.....pozdrowionka....
 
reklama
Gabi przy urodzneniu wazyła 4,400 i miała 58 cm długości,a teraz na ostatnim szczepieniu ważyła 8,050kg miała wtedy 3 miesiące i 1 tydzień, co do długości to wg mojego domowego pomiaru ma jakieś 66 cm,chociaż ciuszki to już raczej na 74 (tłuścioszek sie nie mieści:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry