reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Hello! Zapisy do szkół ruszyły wiec i my zapisani :-) ale zamieszanie w tym roku jest, może być ze tylko kilkoro dzieci dojdzie do kl 1 bo większość juz zapisana.
Ktoś jeszcze startuje z.kl 1 od września?
 
reklama
Hej dziewczyny! Do wejścia na wątek i zobaczenia co u Was zmotywowało mnie dopiero zalogowanie się do innego / nowego wątku ciążowego :)
Miło jestem zaskoczona, że nadal co nieco tutaj piszecie.

Kurczę dziewczyny!!!! Co u Was???? :) Jejku widzę, że wielu z Was dzieci przybyło, także serdeczne gratulacje!!

Kalina chodzi do pierwszej klasy od września i dobrze daje sobie radę :)
 
Zosia już chodzi do szkoły.Radzi sobie dobrze Mam nadzieję ,że w następnych klasach też tak będzie.Mieszkam na wsi i u nas w tym roku w szkole nie będzie pierwszej klasy.Gdybym ją odroczyła musiałaby od września dojeżdżać 4 km Starszaki zostają w przedszkolu i dlatego nie przyjęto wszystkich 3-latków do przedszkola
Pomieszane to wszystko teraz jest.
larkaa gratulacje
 
Do góry