reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pierwsza @ po porodzie

kamonkazz

maj '05 i luty '09
Dołączył(a)
15 Styczeń 2005
Postów
585
Miasto
Łódź
Czy któraś z Was dostała już miesiączkę po porodzie?
Wydaję mi się,że ja właśnie mam okres, ale czy to nie za szybko?? Dokładnie 6 tyg po porodzie. Wcześniej prawie już nie miałam upławów i tu nagle krwawienie (zaznaczę, że nie po stosunku - mamy wprawdzie pierwsze UDANE próby za sobą, ale to akurat nie to). Przestarszyłam się, bo nie bolał mnie brzuch w ten specyficzny sposób, tylko "gnótł" mnie prawy jajnik. Dziś jest 5y dzień, leci raz słabiej raz silniej. Poczekam jeszcze, a jak sie nie skończy po tygodniu to pędzię do lekarza.
Jak to jest u Was?
Pozdrawiam :)
 
reklama
hej:)
ja jeszcze nie dostalam chociaz bola mnie czasam jajniki jak na okres. ale koleżanka juz miala i to było chyba 8 tyg po porodzie. Nawet jak ja gin badal to powiedzial ze niedługo dostanie. A zaznaczam ze karmi piersią.

Pozdrowienia. Mirka
 
aa.. właśnie!! zapomniałam napisać, że ja też karmię piersią :/
czy to w takim razie może być miesiączka??
 
Hej
Też karmię piersią, ale biorę tabletki Cerazette i miałam "okres" przez około tydzień...
 
Nie wiem mój lekarz mnie przed tym ostrzegał, ale skoro musiałam jechać na podpaskach to raczej nie były plamienia ;)
 
Basiu80 czy dobrze rozumiem, że dostałaś miesiączkę po tabletkach Cerazette? Po jakim czasie od porodu? Bo wydaje mi się, że 6 tygodni- bez tabletek, jak u mnie, to trochę za wcześnie. Chyba, że tak fantastycznie szybko doszłam do formy :) nie byłoby źle ;)
 
Tak po tabletkach - biorę już chyba 3 tydzień (musiałabym spr) - ale nie wiem czy bym miała tak normalnie...
 
reklama
Kamonkazz, myślę, że lepiej pójść do lekarza. Możliwe, że to okres, choć rzeczywiście bardzo wcześnie, jak na kobietę karmiącą. Chyba lepiej sprawdzić, bo jeśli to jakieś powikłanie...
 
Do góry