reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasypianie przy piersi

dziondzia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Luty 2006
Postów
36
Witam. Mam taki oto problem, moje dziecko umie zasnąć tylko przy piersi. Nawet na rękach uśpić się nie da. Kiedy próbowałam ją zostawić razem z mężem sam na sam, płakała w niebogłosy i usneła dopiero ze zmęczenia. Nie potrafię jej tak katować. Może ktoś ma lepszy pomysł? Proszę o rady!
 
reklama
A co ze smoczkiem??
Ja co prawda nie karmię już piersią, ale kiedy jeszcze karmiłam to często podawałam małemu smoka.
Kuba ciamkając go smacznie zasypiał.
Pozdrawiam
 
Polecam samoczek. Ja nadal karmie piersia i u nas od urodzenia nie ma czegos takiego jak zasypianie przy cycku. :) :)
 
Problem jest jak dziecko nie chce smoczka :p. Dziondzia jak coś wymyślisz daj znać, mi na razie to tak bardzo nie przeszkadza, ja pewnie razem z zakończeniem karmienia coś wymyślę :p.
 
Moja Natalcia chciała ssać smoczka do 4 m-cy teraz nawet go na chwilkę do buzi wziąć nie chce. Czasami się zdarza że uśnie na stojąco na moich rękach przy głośnej muzyce (ale to naprawdę baaaaaaaardzo zmęczona być musi). W wózku też nie uśnie, zaraz się podnosi. Na rękach też kołysać się nie da. Nie pije z butelki (wszystko dostaje łyżeczką). TYlko cyc cyc cyc. A ja jej odmówic nie umiem. Chyba zwariowaną mamusią jestem!!!!!!!!!!!!
 
No cóż na noc to ja też usypiam przy cycu a w dzień w wózku na spacerze i w nocy też daję cyca jak się przebudzi. Ale jak mnie nie ma to usypia mężowi na rękach więc chyba wie od kogo co żądać - może daj mężowi maluszka do usypiania.
 
ja nie karmie piersią wiec nie pomoge ale wiem że nie każde dziecko ssie smoczka mój potrafi płakać jak ktoś mu wsadzi smoka do buzi
 
Nicolka tez zasypia przy piersi, ale tylko wtedy kiedy ja jestem w domu, bo jak mnie nie ma to ładnie zasypia u tatusia. U nas smoczek juz poszedł do lamusa!!!! Nicolka zasypia tez przy kołysankach, ale tylko w dzień.
 
U nas też zasypianie przy piersi, z wyjątkiem spaceru ;)
Nie walczę, czekam aż samo przejdzie ;D
Czasem po nocnej pobudce tatuś chwilę ponosi i córeńka tatusia grzecznie zasypia i wraca do łóżeczka. Ale tylko pod warunkiem, że nie chce jej się jeść, pić i przytulić do mamusi ;D
 
reklama
A u nas tylko mamusia jest od usypiania :-[, kiedyś zasypiał też mojemu m. ale teraz za nic nie chce, nawet jak w nocy pójdę do toalety a mąż go chce ponosić to jest wrzask dopóki nie wrócę ::). K. się robi niemożliwy, wszystko by robił tylko ze mną.
 
Do góry