reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zgaga!

No to pocieszajace ze mi przejdzie kiedys :) wybieram sie po zakupy wiec zachacze o Apteke i kupię jakieś tabletki na zgagę, Takie mleczko zobojetniające to musi być dobra rzecz . też kupię:)

mam neta od 3 dni i w końcu jakąś możliwość pogadania o takich problemach, bo raz ze nie pracuje, a po przeprpwadzce na drugi koniec Polski nie mam jeszcze za dużo znajomych:)
No i kochany mąż cieszy się ze mam zajęcie jak on jest w pracy.
Dzieki. Pozdrówki
 
reklama
DZIĘKI dziewczyny.
Renni pomogło. juz jakos normalnie funkcjonuje . Ale rzeczywiscie zgaga wzmaga sie po słodkim, więc ograniczam.
Wogóle po tych wymiotach i refluksach to ograniczyłam jedzenie zwłaszcza na noc!
Pozdrawiam:)
 
Ja wiem, że mojej bratowej na zgagę pomagało żucie (no i oczywiście połykanie) drożdzy spożywczych.
Ale dla pewności dopytam się, czy z czymś jeszcze je łączyła, np. z cukrem dla smaku.
Dla pewności zapytajcie się doktorek, czy nie szkodzi. ALe wydaje mi się, że nie powinno.
No przecież drożdze mamy w chlebie, ciastach i innych pysznościach.
 
Do góry