reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
Witam,
U mojego syna pierwszy ząb pojawił się gdy miał 3 miesiące.
Teraz ma skończone 6 miesięcy i 8 zębów!!!
Właśnie wyrzynają mu się górne i dole czwórki. Jest bardzo marudny, płaczliwy i nie chce spać w nocy.
Kiedy to się skończy? Kiedy dzieci kończą ząbkowanie?
Pozdrawiam
 
reklama
Witam
Mojej córeczce pierwszy ząbek wyszedł po 12 miesiącu(bardzo późno).To jest chyba zawiązane genetycznie.Mężowi pierwszy ząb wyszedł też po 12 miesiącach Obecnie córka ma 16 miesięcy i 7 zębów i teraz czwórki się wyżynają.:-)
 
wlasnie moj synus ma juz skonczone 2 miesiace i zaczal od jakis 3 dni gryzdz piastke fakt ma zbyt napiete miesnie i piastek nie rozklada ale wklada cala piastke do buzi i ssie, wydaje mi sie ze go dziasla zaczynaja swedziec ale nie placze ani nie jest zdenerwowany. kurcze asz mi sie wierzyc niechce ze zeby mu juz beda roznac :):baffled::eek:
 
U mojej córeczki ząbki zaczęły się pojawiać w 4, 5 miesiącu... Na początku było ok, obyło się bez jakiegoś marudzenia, później było gorzej jak zaczęły wyżynać się ząbki trzonowe. Najlepiej sprawdziła sie u nas Camilia, używałam jej na dziąsła i widać było że córcia lepiej znosi po niej ząbkowanie, inne preparaty średnio pomagały
 
U mojej córeczki ząbki zaczęły się pojawiać w 4, 5 miesiącu... Na początku było ok, obyło się bez jakiegoś marudzenia, później było gorzej jak zaczęły wyżynać się ząbki trzonowe. Najlepiej sprawdziła sie u nas Camilia, używałam jej na dziąsła i widać było że córcia lepiej znosi po niej ząbkowanie, inne preparaty średnio pomagały

u nas podobnie, co do camilii to chociaż jest naturalna a nie jak inne produkty..
 
reklama
To prawda, w tym okresie na pewno przyda się dużo cierpliwości... Jeszcze chłodzące gryzaczki, albo ogólnie coś zimnego może pomóc
 
Do góry