reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy pojawiły sie pierwsze ZĄBKI????

W ktorym miesiacu moje dziecko rozpoczelo ZĄBKOWANIE???


  • Wszystkich głosujących
    130
własnie Alek zasnał po około 1,5 godzinnych meczarniach, tez przebił mu sie ten zabek tzn kawałek narazie i biedak tak sie meczył, rzusał i jeczał, i gryzł az sie spocił i temp. mu sie podniosła...mam nadzieje, ze wszystko ruszy dalej bo po drogiej stronie tez bula juz jest i na dole...ale wszystko trzonowce:confused:
 
reklama
Dolna trójka się u nas lada moment przebije - już ją widzę wyszła nad poziom skóry ale jeszcze na nije siedzi błonka. Ostatnia trójka npuchła więc też wylezie niedługo.
A tych piątek to się boję jak cholera. mam nadzieję ze do czerwca wyjdą.....
 
U nas tak długo siedziała ta dwójka za taką błonką co to wcześniej pod tą torbielą była ale w końcu wyszła na wierzch wiec mozna powiedzieć ze zebów które ujrzały swiatło dzienne na dzień dzisiejszy jest sztuk az 7:zawstydzona/y: a nastepny trzonowiec z drógiej strony juz napuchł wiec pewnie wylezie za czas jakiś...Powinnam to pisać chyba na majówkach 2007 bo Igorek rok młodszy braciszek Alka ma prawie tyle zebów co Ali, ale wiecie jaka jest sytuacja wiec moge i tym sie chyba pocieszyc nie;-) Qrna ale gdzie są np. jego dolne dwójki to ja nie wiem:confused:
 
A u nas Karolinka zaczęła gubić pierwsze mleczaki :tak::-) Na wyjeździe chyba zjadła pierwszego, bo nie umieliśmy znaleźć :-D A wczoraj wyleciał drugi, ale tym razem się spostrzegła i wyjęła.
A Ani będą wychodzić chyba piątki, bo strasznie wszystko gryzie i jest momentami nie do zniesienia... :-(
 
Hej mam problem mój synek ma 2 miesiące strasznie sie ślini wkłada raczki do buzi i przy tym strasznie placze co to moglo by oznaczac???? POMOCY!!!
 
reklama
Ząbki to mu pewnie tak zaraz nie wyjdą ale niewykluczone że ząbkowanie sie zaczęło (patrzcie ankieta) mój mały zaczął mieć takie problemy jak miał niecałe trzy miesiące - powoli zaczynały mu puchnąć dziasła i swędziały go chociaż zęby pokazały się prawie 3 miesiące później - ale to może tak długo trwać i dziecko podobno najbardziej cierpi właśnie w tym pierwszym etapie jak ząbek przechodzi przez otwór w kosciach szczeki - chociaż zanim pokaże sie na zewnątrz dziąsła to długa droga przed nim. Sprawa indyidualna - u nas każdy ząb wychodzi baaardzo długo chociaż na szczeście juz tylko piątki na wylocie zostały
Dorota niech najlepiej pediatra mu do buźki zajrzy - czy też coś innego sie tam nie dzieje...
 
Do góry