reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla grzecznych i niegrzecznych dzieci :)

My też mamy dwa pokoje. Jeden to graciarnia i sypialnia Poli. W drugim mamy salon/sypialnię/jadalnię, ale zabawki tu nie mają wstępu na stałe (poza oczywiście czasem na zabawę). Teraz dojdzie tu jeszcze łóżeczko dla Lenki. Pokój Poli zostawiamy tylko dla niej, żeby dziecko jej nie przeszkadzało spać, itp. Później mam nadzieję, że dzieci będą razem w pokoju (jak doczekamy tego stanu rzeczy, bo na wiosnę chcemy kupić coś większego -myślimy o 4 pokojach, to mieszkanie chcemy wynająć). Mam głęboką i wielką nadzieję, że to się nam uda, bo się chyba skicham z dwójką dzieci na 50m:baffled::happy2:
 
reklama
Kasiunka, rozumiem Cię doskonale - my też cały czas szukamy czegoś większego, bo na samą myśl o mieszkaniu tutaj na stałe robi mi się słabo... wiem, że są tacy co mają gorzej, ale człowiek zawsze chce mieć lepiej a nie gorzej, prawda?
 
oczywiscie ze chcemy mieclepiej to normalka:):)
moim zdaniem to czlowiekowi sie nigdy nie dogodzi:)zawsze chcemy wiecej potem ladniej potem inaczej potec odwrotnie itd itd
ja ogolnie jestem straszna bo szybko sie przyzwyczajam i szybkomi sie wsyztko nudzi:(to co teraz dlamnie jest super za chwile jest takie seee normalne :zawstydzona/y:straszne ale prawdziwe
 
ja kupuję zabawki swoim dzieciom przez internet, wszystko zależy od tego czy ktoś wie o istnieniu takiego sklepu czy też nie. Stąd wynikają też Twoje problemy ze sprzedażą. Niewielu wie że ten sklep istnieje. Proponuję abyś zainwestował w pozycjonowanie. Jest to jedna z najlepszych form reklamy. Czytuję także forum pozycjonowania i optymalizacji i jedną z głównych firm które zajmują się pozycjonowaniem sklepów internetowych jest Eactive.
 
Ja dla dzieci szczególnie nie lubiących zaglądać w instrukcje polecam klocki LaQ. Nie należą do tanich ale tak potrafią przyciągają uwagę dziecka i Tatusia że aż trudno uwierzyć .
 
Witam wszystkich na forum! Jestem mamą pięciolatka. Spodobała mu się Gra o rety! krety!, w którą grał na imieninach u koleżanki jeszcze w zeszłym roku. Ale wtedy ta gra kosztowała ponad 80 zł na allegro. Teraz jest lepiej: o rety krety Po Świętach ceny znacznie spadły. Chyba zdecyduję się kupić tę grę dla mojego pięcioletniego Michasia, który jest niezwykle aktywnym chłopcem Co sądzicie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry