reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

No i ja moge wreszcie sie pochwalic ze moja niunia kilka razy sama usiadla :-) nie raczkuje ale pozycja startowa jest wielce testowana :-) moze jednak bedzie raczkowac? Sama nie wiem.
 
reklama
To moze ja bo dawno nie pisalam
Darus umie :
raczkowac wchodzac pod lawe fotele itp
wstac na nogi z pozycji stojacej podciagajac sie i trzymajac lozka mebla lawy itp
przy czym potrafi sobie sciagnac np pilota albo telefon jena reka sie trzyma i wtedy kiedy chce zlapac w dwie jest bum
(czasami jak wstanie i "cos" chce to zapomina sie trzymac i jest buum)
ladnie chodzi trzymany za dwie raczki (nie podpaszki :szok:) ale takie kuksance robi smieszne na boki szeroko nogi stawia
je łyzeczka (ubaw po pachy jak bedziecie probowac to cos co nie plami i da sie sprac hehe :-D)
 
Ooo, to może ja też się pochwalę :-)
Iga:
- obraca się z pleców na brzuszek
- obraca się z brzuszka na plecki
- siedzi stabilnie, ale sama jeszcze nie siada
- siedząc podwija nogi i podrywa pupę podpierając się na rączkach, ale do raczkowania jeszcze daleko.
- trzymana pod paszkami skacze jak żabka
- pięknie je łyżeczką i nic nawet nie skapuje :-)
- siedząc obraca się wokół własnej osi
- jak ma humor to przybija piąteczkę :-D
 
reklama
Iwonka mozliwe ze tak z czasem zalapie ze tezba na raczkach i kolankach

Panna migotka sama ? bo mi chodzilo ze darek sam lyzeczke trzyma i do buzi
od kad raczkuje malo sie przekreca na brzuch plecy tylko przy przebieraniu :baffled:
 
Do góry