reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Jolu nie wiem od czego zacząć.Więc witam.
Najserdeczniejsze życzenia dla rodziców piękna rocznica:tak:.
Dawaj tu fotki ciuszków.linka leżaczka i żelazka:tak:.
Jolu filip zajęty przez Nataszkę ,Marzenki i jeszcze Różę:-Ddawaj i dziewczynki będzie miał chłopak wybór:-D:-D
Dobrze że macie skierowania do tylu specjalistów lepiej wszystko za wczasu sprawdzić,a ten specjalista od mowy-logopeda u nas, nie słyszałam o takim do tak małych ludzi,ale niech sprawdz i naprawi jak coś trzeba trzymam kciuki i czekam na relację z wizyt:tak:.
Może jednak ta babka od karmienia się zjawi i poleci coś innego niż próbowanie,w każdym razie trzymam za Was kciuki;-)

Halowww jest tu ktoś jeszcze....
no to spadam Dobranoc....
 
Ostatnia edycja:
Marzenko..no to upssss...:-D:-D:-D,,zapomialam:sorry2:;-)...

Kasiu....kochana..no to my w kolejce...wtedy Filip bedzie mogl wybierac i przebierac...:-D:-D:-D..Bedzie mial powodzenie ..A Ty bedziesz mogla sobie synowa wybrac...(tylko ciiiii bo Marzenka moze slyszec;-):cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:)

Co do tylu badan to moze i dobrze...wiesz najbardziej martwi mnie ta glowka Amelki...chyba jeszcze bardziej teraz niz te wymioty i niejedzenie...:baffled::baffled:...
Sprawdzilam tego lekarza no i tak by to wygladalo ze to taki odpowiednik logopedy ...

Co do zdjatek ubranek to musze najpierw zrobic ...:tak::tak:.
Zelazko kupilam ale bez generatora pary bo te moje ma taka sama sile wyrzutu pary jak wlasnie te co polecila nasz Martusia...:tak:
A no i nie bylabym soba gdybym nie kupila je za polowe ceny...:-)
Przeczytalam wczesniej sporo opini o nim i ma same super komentarze..no i ja jestem zadowolona...:tak::tak:

Morphy Richards: 40745 Advanced Finish Steam Iron – Non-stick soleplate - Free Delivery on Product Orders


Co do lezaczka to ma ten do 18 kilo ten z Fisher Price..
Precious Planet™ newborn to toddler rocker : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

A i dziekuje slicznie za zyczenia dla rodzicow...:-):-):-)
 
ja jestem, ale jednym okiem i jedną ręką, reszta zajęta.

Jolu, matko - ale się u was dzieje!!!!! trzymam kciuki, na pewno wszytsko będzie dobrze.

bosze Maja znowu płacze!!!!
 
Ostatnia edycja:
owca - zdrówka dla Wiktora, oj, to przeszłaś dziewczyno..., oby rota Was ominął. Szybkiego powrotu do zdrowia i rytmu dnia. Gratulacje nowego członka rodziny, niech się Julcia zdrowo chowa:-).

gasiorek - witaj!

kasia - Filip wymiata!!!! Pan mistrzunio zasuwa jak perszing:-). Współczuję stłuczki, pocieszenie, że M cały i zdrowy.

mamamatysia - kuchnia przestronna i ładna, a ta kawka - ślinka pociekła. Super, że towarzystwo skrzykujesz:-), kibicuje śląskiemu zlotowi majówek:-).

mamstud - szybkiego powrotu do zdrowia, toć zgarnęłaś furę wirusów:-( bidulo. A jak pociechy? Gaba zdrowa? A co z Andrzejkiem?

moniqsan - Moni wszystkiego dobrego, domu wyśnionego, urzędników skorych do współpracy, fachowców budowlanych z wyobraźnią i miarką w oczach, pracy w miarę spokojnej z dobrymi finałami, zdrowia, wielu powodów do radości, jak najmniej trosk, poczucia bezpieczeństwa, marzeń do spełnienia...:-).


Kochane 10-miesięczniaczki

Tymonek, Marelito, Kacpero, Kubuś, Jagodzia, Krzyś, Iza Mirka, Damiś, Wiktorek, Tomek, Majka, Zofik


dużo zdrówka, słońca, snu spokojnego, wyrzynania bezbolesnego, udanych pierwszych kroczków, jak najmniej guzów, apetytu na witaminki... Aga z Małgosią
 
Hej dziewczyny!
Na początku podziękowania dla
Confi, Mmatysia, m&m's, Moniki, Kasi, agikm, ankzoc, owcy, gasiorka, Roxy, mamy Niki, barmanki, Marzenki, bohaciefki ...
za śliczne bukiety, smakowite ciasta, ale przede wszystkim piękne życzenia!!!

Spędziłam dziś świetny dzień. Od rana coś się działo. Najpierw spotkaliśmy się ze znajomymi w parku w Oliwie, pospacerowaliśmy trochę, potem poleźliśmy na kawę, a potem ... zobaczyłam się z naszą Confi w Galerii Bałtyckiej :tak:
Zrobiła mi świetną niespodziankę i podarowała urodzinowego własnoręcznie wyhodowanego storczyka miniaturkę z doczepioną słodką do niego kokardką (oczywiście fioletową):-).
Confi, dziękuję Ci jeszcze raz kochana. Sprawiłaś, że uśmiecham się dziś cały dzień jak tylko spojrzę na tego małego ślicznotka.
Przy okazji M poznał Asię i Damiego. Był nim zauroczony. My siedziałyśmy przy stoliku a on chodził z Damim za rączkę a potem nosił go na barana :-D
...

Potem byl obiadek .... a na końcu ... stałam się okularnicą :cool2:

A teraz siedzimy z M, pijemy piwko i zajadamy same niezdrowe rzeczy

Roxy, współczuję wypadku
Kasiu, Filip wymiata ... złączyć gio z Damim Confi i byłyby wyścigi :-D
 
reklama
Dzień Dobry :-)

Ale mi się dzieżko dziś w temat wbić.... jakiś totalny brak weny :baffled:
Współczuje ze macie takie problemy 'czpeczkowe i bucikowe" u nas na szczęście nie ma z Tym problemu :tak: choć pewnie jak na razie :-)
Przez tą całą chorobę mojego Wicia zapomniałam się pochwalić, ze moja sis w końcu urodziła, niestety musieli wywołać poród, ale po 8 godzinach ( w tym 3 godzinkach ciągłego parcia ) urodziła zdrową córeczkę Julcie :-) Mała miała 3610 g i 51 cm. 19 kwietnia ( jak Wiktorek wyzdrowieje) lecimy do Norwegii ogladać naszego nowego członka rodziny :-D

A teraz tak z innej beczki jak Wasze pociechy choruja to chodzicie z nimi do pediatry czy lekarza rodzinnego???

My chodzimy do pediatry, ale to nasz kolega, więc nie mamy problemu z dostaniem się. Gratulacje ciociu dla Ciebie i Twojej siostry :-)

Roxy dobrze ze nic powaznego sie nie stalo,a i prawda teraz to chyba sezon na stluczki.
Ankzoc ja jestem z malborka ale jak wrocimy do pl to bedziemy mieszkac w pruszczu gd a wy skad jestescie?moze na nastepne spotkanie sie zalapie:-)
Co do drzemek to Piotrek spi o 9 ok 20-30min i ok 14 2-2,5 godz a pozniej to o 20 juz dzie spac
A u nas pogoda koszmarna,taki byl prawie caly piekny marzec kupilam juz plaszczyk wiosenny a tu dzisiaj snieg pada:no:
Co do bucikow to my wlasnie niedlugo cos kupimy,mamy juz ale to wiecie bardziej tak aby byly bo maly jeszcze nie chcodzi tylko raczkuje i sam stoi a teraz to juz chce takie porzadne jak zacznie chodzic

Ja mieszkam nie daleko Kwidzyn :-), ale sa dziewczyny z Gdańska, wejherowa na spotkaniu były tez mamusie z warszawy i piły :-)

Filip z dnia na dzień coraz lepiej chodzi,już się potrafi dużej sam zająć ,jednak chodzenie daje mu więcej swobody :-) i mi przy okazji też:-Dmoże pokaże Wam filmik jak chcecie:confused:

brawo dla Filipka- jest boski :-):-):-)

Dobry wieczor....

A u nas dzis ciag paskudnej pogody...
Wczoraj w koncu wybralismy sie na zakupki i w drodze powrotnej zmoklismy ..:baffled:..No ale za to mam zelazko...:-)..juz sprawdzone....wczoraj prasowalam do pierwszej w nocy..ale jest niezle...:tak::tak:..A no i jeszcze nie skonczylam...:-D:sorry2:
Dzis natomiast byla u nas od samego rana kolezanka z synkiem mlodszym o miesiac od dziewczyn..Fajnie spedzilismy czas...
Byla takze u nas nasza hv..(niestety ta pani od karmienia nie mogla przyjsc)..no i tak ...z jedzeniem jest tak ze nadal mamy probowac i probowac i probowac..:sorry2:.. Nic nowego...
Ale oprocz tego sprawdzala dziewczyny i tak...Mamy skierowanie do okulisty do pediatry i do jakiegos lekarza specjalizujacego sie w rozwoju mowy.( nie mam pojecia jak on sie nazywa??)
Amelia nie ma juz ciemiaczka....co jest bardzo niepokojace....powinno wedlug hv zaniknac okolo 18tego miesiaca...Obwod glowki ma dobry ale ze wzgledu na jej " splaszczona glowke" mamy powod do zmartwienia...:baffled:
No i znowu tez sprawdzala oczka..oczywiscie u Amelki jedno jej ucieka troszke i dla tego mamy sie skonsultowac z okulista...
No i ten lekarz od mowy to po to zeby sprawdzil miesnie rzuchwy . Powiedziala ze to ze dziewczyny nie gryza moze miec wplyw na rozwoj mowy...Dlatego tez lepiej to sprawdzic...

Ech..a miala tylko przyjsc doradzic jak je karmic...
Ten odruch wymiotny ktory maja jest u nich bardzo silny ale mamy mimo tego probowac..
No i nic innego mi nie pozostaje..
Wypytalam tez sie o szczepionke MMR no i wszystko mi ladnie pani wyjsnila takze troszke mi lzej z mysla ze dziewczyny juz niedlugo beda ja mialy..
Narazie dostalismy wezwanie na mononokoki , menigokoki, i powtorka przeciw grypie...

Zamowilam takze te lezaczki (jednak):sorry2:...Tak zwlekalam ale niestety nie da rady oduczyc dziewczy lulania...Ostatnie podchody konczyly sie za kazdym razem wymiotami...:baffled::baffled:
Niestey po otworzeniu paczki okazalo sie ze w jednym brakuje panelu tego z wibracjami i tego palaka z zabawkami...Nosz wkurzylam sie ale zaraz zadzwonilam i wszystko dalo sie jakos wyjasnic...jutro przywioza mi nowy a ten zabiora...
No i dzis przyszla kolejna partia ubranek dla moich kobitek...:tak::tak::tak:

Apropo wymiotow..zebyscie widzialy mine mojego P jak dzis Ala chlusnela na niego ze trzy razy...Caly wszedl do wanny ...I tez nie wiem od czego...A cala sytuacja podczas gdy jedlismy lunch wlasnie ze znajomymi..:sorry2:

Lece szukac jakis pieknych kwiatkow bo rodzice maja 30 rocznice slubu....:tak:

o boże Joluś prasować do 1 w nocy......... chyba naprawdę musi być rewelacyjne te żelazko :-)
Przykro mi, ze masz tyle zmartwień na głowie odnośnie zdrówka dziewczynek! Co do okulisty to pewnie będziecie musieli zaklejać oczko, to nic strasznego :-), unormuje się. Co do ciemiączka nie wypowiadam się bo jestem zielona w tym te,mapcie , a specjaliste od mowy to logopeda ;-)
Kurcze wiesz to naprawdę brzimi przerażająco jak piszesz o tych wymiotach :-(

Hej dziewczyny!
Na początku podziękowania dla
Confi, Mmatysia, m&m's, Moniki, Kasi, agikm, ankzoc, owcy, gasiorka, Roxy, mamy Niki, barmanki, Marzenki, bohaciefki ...
za śliczne bukiety, smakowite ciasta, ale przede wszystkim piękne życzenia!!!

Spędziłam dziś świetny dzień. Od rana coś się działo. Najpierw spotkaliśmy się ze znajomymi w parku w Oliwie, pospacerowaliśmy trochę, potem poleźliśmy na kawę, a potem ... zobaczyłam się z naszą Confi w Galerii Bałtyckiej :tak:
Zrobiła mi świetną niespodziankę i podarowała urodzinowego własnoręcznie wyhodowanego storczyka miniaturkę z doczepioną słodką do niego kokardką (oczywiście fioletową):-).
Confi, dziękuję Ci jeszcze raz kochana. Sprawiłaś, że uśmiecham się dziś cały dzień jak tylko spojrzę na tego małego ślicznotka.
Przy okazji M poznał Asię i Damiego. Był nim zauroczony. My siedziałyśmy przy stoliku a on chodził z Damim za rączkę a potem nosił go na barana :-D
...

Potem byl obiadek .... a na końcu ... stałam się okularnicą :cool2:

A teraz siedzimy z M, pijemy piwko i zajadamy same niezdrowe rzeczy

Roxy, współczuję wypadku
Kasiu, Filip wymiata ... złączyć gio z Damim Confi i byłyby wyścigi :-D

no kochana to Ci Asia zrobiła niespodziankę :-), super, ze spędziłaś miło dzień
 
Do góry