reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta w cukrzycy ciążowej

agawa1

Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
12 Sierpień 2005
Postów
1 865
Moje drogie panie jestem w tej nieszczęśliwej sytułacji że mam cukrzycę ciążową. Do wizyty w poradni diabetologicznej troche czasu pewnie minie ( nie z mojej przyczyny). macie może jakieś stronki albo dietę dla przyszłych mamuś z taką przypadłością???? Będę b. dźwięczna za wszelkie informacje.
 
reklama
jutro wkleję skan diety z mojej poradni diabetologicznej

wstepnie coś napisałam w krzywej...
trzymaj się agawa - będzie dobrze. to tylko 3 miesiace.

ja dowiedziałam sie w 21 tygodniu...
 
no trzymam się musze dla dzidziołka. MOge nawet nic nie jeść dla niego.I dlatego chce wiedzieć jak najwięcej żeby mu było w brzuszku u maminy dobrze. Dzięki wam laski jeszcze raz.
 
reklama
Babki jak bedziecie mieć troche czasu to poradźcie. Stosowałam diete zalecona przez diabetologa i pojawił mi sie w moczu aceton - nie ślady ale tak na (+). Przy czym cukier miałam około 100. w godzine po każdym posiłku. W wigilie zjadłam tak i śniadanie - ryba smażona z chlebem - cukier 94, II śniadanie - powtórka z rozrywki - cukier 93, obiad - uszka chyba 20 z masłem - cukier 102; jako podwieczorek: grzybowa z uszkami, ziemniaki, smażona ryba, kapusta z grochem i grzybami, kompot z suszonych owoców - cukier 91; kolacja I - druga wigilia z teściem: barszcz z uszkami, karp - cukier 91. kolacja II sos tatarski z chlebem i wędliną. Rano - brak acetonu w moczu. czy ja mam cukrzyce ciążową?????
 
Do góry