reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imie dla dzidzia

joanna30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Lipiec 2005
Postów
230
czy zastanawialyscie sie nad imionami?
dziewczynce dam na imie zuzia,maja lub alicja :)
natomiast chlopcaykowi jas
ciekawa jestem waszych typow!
 
reklama
My też myśleliśmy o Zuzi ;) albo Martynce. Chłopak... hmmm, jeszcze nie wiem, może Jakub albo Patryk.
A Jasie teraz w modzie, trzy moje koleżanki niedawno urodziły małe Jaśki :) Fajnie brzmi!
 
ja już sobie imionka wymysliłam, ale pewnie do czasu porodu jeszcze wiel się zmieni.
dla dziewczynki: Marta, Weronika, Julia
dla chłopca: Kuba, Marcin, Filip

pozdrawiam serdecznie:)
 
Moje typy to...dla dziewczynki Sonia,Tamara,Kaja.......dla chłopca Kostek(Konstanty),Kajetan ,Igor....ale przede mna jescze 7 miesiecy ,wiec pewnie jeszcze wiele razy zmienie zdanie:)
 
A my wynalezlismy imiona ktore istnieja w naszych jezykach i maja w obu ladne brzmienie
dziewczynka- Emilka
chlopiec- Oliwer
Bo na przyklad moje imie Agata bo wegiersku to Agota...co nie brzmi niestety najlepiej....przynajmniej dla mnie ;)
 
Smieszne, ale ja tez dla dziewczynki myslalam o Zuzi albo Maji. To takie slodnie i madre imonka. Zreszta nie wiem jak to wytlumaczyc, ale jestem swiecie przekonana ze to bedzie chlopak. Oboje chcemy nazwac go Gucio (Gustaw) i na drugie Joahim. Dla dziewczynki bdzie Halinka, bo tez i sie podoba i obie nasze babcie tak mialy na imie. Mam fajna ksiazke o imonach i cechach charakteru z nimi zwiazanych. Normalnie nie wierze w takie konotacje, ale jak czytam o imionach ludzi ktorych znam to zgadza sie w 100% ! Tak wiec jak macie juz jakies imionka powybierane i chcialybyscie sobie sprawdzic, to dajcie znac i wam napisze to co jest w ksiazeczce. To tylko pare zdan, wiec nie ma problemu:)
 
Jakub-umysl analityczny, metodyczny. Energiczny, kulturalny z wielka oglada. Wnikliwy, zadny wiedzy i wladzy. Zdrobnienia Kubus, Jakubek, Kuba.
Martyna- subtelna, o nieprzecietnej intuicji. Podejmuje szybkie i trafe decyzje. Nie znosi najmiejszych nawet sugestii. Zdrobnienia: Martysia, Martynka

Znam jedna mala martynke i jest superpogodnym dzieckiem:)
 
reklama
Do góry