reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

WNIOSEK: Jest to napój, który powinien być zabroniony, ponieważ jest mieszany z alkoholem i tworzy bombę zegarową dla organizmu, przede wszystkim, wśród nastolatków i dorosłych, którzy nie posiadają tej informacji.


Sorki za takie wydłużenie, ale widziałam temat Actimela, a u mnie coś takiego ostatnio do firmy się dostało.
 
reklama
catherinka - dzięki !

łaaaa! co za informacje! dodam, że actimel - a dokładnie zestaw bakterii, które zawiera produkowane są tylko na organizmach martwych (bleeeee!)
 
KOGA OGROMNIASTE GRATULACJE DLA WAS!:-)

Dziewczyny a ja tak uwielbiam Redbulla z wodka moj ulubiony drnik hm troche sie przestraszylam po tym co tu przeczytalam:baffled:
 
reklama
o kurcze to straszne mój mąz prawie codziennie pił jak byliśmy w Anglii teraz juz muz tym przeszlo bo łatwiej wydać na niego 1funta a u nas z 6zł troche gorzej hehe
a actimelki tez pijemy kurcze chyba dam sobie z nimi siana :baffled:
 
Do góry