reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

pytia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
4 681
Tu można pomarudzić i napisać, co wam dziś dolega i jak się dziś czujecie. Po sobie wiem, że szuka się u innych zafasolkowanych podobnych co u siebie objawów i odczuć, bo tak jest raźniej. Więc dziewczynki zapraszam do dzielenia się swoimi bolączkami i radościami codziennego ciążowego życia!

Jeśli chodzi o mnie, to czuję się bardzo dobrze. Dużo śpię i dużo jem, nie mam żadnych mdłości ani wymiotów (co mnie niezmiennie niepokoi, bo to takie "ciążowe" - czy któraś z was tez tak ma???), trochę szybciej niż zwykle się męczę. Czasem odrobinę jakby kłuje mnie jajnik. Mam wrażenie, że wieczorem brzuszek lekko mi się zaokrągla, ale sama nie wiem, czy sobie czasem nie wmawiam ;)
A jak wasze samopoczucie?
 
reklama
...a ja mam mdłosci...ciagle jestem zmeczona i sama nie wiem czego chce....mam straszne wzdecia,ale to po lekarstwach...poza tym spie po 10-12 godz.dziennie...pozdrawiam.
 
Ja też, monika śpię jak niedźwiedź - 10 rano, potem drzemka popołudniowa... Ale to podobno zdrowo, trzeba dużo wypoczywać ;)
 
moje samopoczucie ma sie bdobrze ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi,nie mam mdlosci,wymiotow,duzo
spie i jak mi sie cos nie chce ''zwalam''na ciaze i nie robie.a co sie bede przemeczac.

buziaczki


kochane mamusie duzo odpoczywajcie!
 
skoro mozna tu pomarudzić to chyba zaczne..

bo ostatnio tak jakos zle sie czuje, mdlosci dopadaj mnie o kazdej porze dnia, bez zadnej litosci:(jak cos zjem to juz w ogole mi zle, szczerze mowiac to mam juzdosc:(
ciagle jestem zmeczona i najchetniej nie wychodzilabym z domu tylko ciagle spala i spala, do tego ta pogoda mnie doprowadza do szalu, zimno, mokro...
no i ta mja anemia..:(

ogolnie nieciekawie, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej...

 
bardzo mi sie podoba Wasze podejscie do życia. A ja nie mam wymiotów ani mdłości a śpiączke afrykańska cały czas ale kawy nie pije i do roboty chodze, a właściwie jeżdze a poniewaz pracuje w K - cach to przejeżdzam dziennie 120 km w obie strony więc zmączenie dodatkowe , acha i papierosy ograniczam zeby pozbyc się ich do miesiąca całkowicie

pozdrawiam
Ania
 
joasiu, aniu - cieszę się bardzo, że i wy nie macie mdłości, bo już myślałam, że to coś ze mną jest nie tak :)
Pauletta - na pewno będzie coraz lepiej, głowa do góry!
 
myslalam ze chociaz przy trzeciej ciazy cos sie zmieni jakies mdlosci a tu nic co zrobic,apetycik dopisuje,
po zimie bede wygladac jak wielorybek.
 
reklama
Pytio ja mam dokladnie tak samo jak Ty!!! Czyli zadnych mdlosci, nudnosci, po prostu NIC. I tez o ile rano mam w spodniach luz to pod wieczor tak mnie wypina ze ledwo sie dopinam! Czasami nawet zapominam ze jestem w ciazy..a zawsze myslalam ze to niemozliwe!
 
Do góry