reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Kaska,bo widze ze jestes teraz online- co tam z waszym naczyniaczkiem??????? Bo my bylismy z Majka w instytucie matki i dziecka,ale nam powiedzieli ze nic nie beda robic,tylko obserwowac.Z reszta nic nie mozna zrobic do poki nie zarosnie ciemiaczko
 
reklama
pod Warszawą, od strony Pruszkowa; to trochę ci współczuję z tym ogólnym blokiem - ostre dyżury itd. A już pracowałaś na bloku wcześniej? Coś jeszcze ci zaproponowali? Masz może gg?Wyślę ci swój nr na priva
 
Benita: neuro kazała się wstrzymać. zobaczymy.

a ja teraz szukam więszego samochodu, bo mnie już ta nasza wielka limuzyna doszału doprowadza
 
Okropnie się czuję. Też musze się zmobilizować na wizytę u ginekologa. Co prawda @ pojawia się jak w zegarku, ale strasznie mnie osłabia.
 
Ufff, nareszcie weekend i to bez wyjazdu na studia! :) A dzisiaj idę na babską imprezę :)

Widzę Pytia, że mamy zjazdy w te same weekendy :) Teraz też mam wolne :) I jutro też idę na imprezę - obroniła się moja najlepsza kumpela=przyjaciółka. Tylko mam dylemat, a właściwie mamy: czy iść "na chwilę", małego zostawić u mojej mamy i przyjechać po niego "w środku nocy" (tj. pewnie koło 12-1) czy zostawić Filipa na całą noc do rana/przedpołudnia... To byłoby po raz pierwszy...i tak się dziwnie czuję jak o tym pomyślę...tak mi już tęskno... A z drugiej strony może w końcu bym się rozerwala...
 
reklama
catherinka kiedyś przecież musi być ten pierwszy raz ;-)
idźcie, rozerwijcie się a później wyspijcie
taka moja rada
wiem, wiem : tęsknota, tez tak mam, pragne odpocząc od dzieci a jak ich dluzej nie widzę to...
ale takie oderwanie się jest bardzo potrzebne
 
Do góry