reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Anik po urodzeniu Maksia miałam @ tylko raz no i .. wiecie

ale z tego co sobie przypominam po Oli to nie było tak od razu regularnie

trzymaj się i nie martw

a najlepiej wybierz się do gina
 
reklama
Anik, pierwszy dostałam miesiąc po porodzie, potem znów za dwa tygodnie, potem były chyba dwa miesiące przerwy. I teraz już co miesiąc regularnie, chyba, bo nie notowałam tego dotąd, ale już z powrotem zaczęłam :) Dodam, że jeszcze wtedy karmiłam.
 
ANIK ja tez jeszcze nie dostalam ( jedziemy na tym samym wozku:-) ) a powinnam dostac trzecia. Ta druga moja @ byla opozniona tydzien co do pierwszej wiec jeszcze czekam moze ta tez sie tydzien opoznia. No ale moglabym juz dostac bo sie czuje jak balon i wpieprzam co popadnie. Czasami mnie brzuch pobolewa i mysle ze to juz ale nic z tego
Wiec jak nic nie bedzie do pn to robie nastepny test :confused: .
Pozdrawiam
 
Ja póki co mam regularnie. Zapowiedź mam na buzi :no: :wściekła/y: :no: :wściekła/y: no i nastrój bardziej nerwowy.
Po porodzie robiłam cytologię i wyszły tam jakieś dziwne rzeczy - miałam iść do kontroli we wrześniu (i jakoś tak czas leci, a mi nie po drodze). Czasami mnie coś pobolewa. Muszę się wybrać koniecznie. I póki co @ nie boli tak okrutnie jak przed porodem. Wcześniej to pogotowie, zastrzyki i wyłączenie z życia (w pracy nawet leżenie głową na biurku).
 
O Marlenko bedaczko współczuję :(
Ja mam już @ jakoś od września i o dziwo super regularnie :szok: a przed urodzeniem niedość że super bóle to jeszcze mogłam mieć i 2-3 mies. przerwy. Nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę @. A teraz prawie jak w zegarku ;) oj by nie zapeszyć ;)
 
inkaa5 ........ja tez mialam takie przerwy przed urodzeniem Patryka.........a teraz czekam na tą pierwsza @......z jednej strony mi wcale za nia nie teskno no a z drugiej jakos dlugo mi sie to wydaje i czasami mysle ze to raczej nie normalne zeby az tak dlugo nie miec @ ...... sumie jeszcze karmie piersia ..no ale........sama juz nie wiem........
 
teresko ja też nie tęskniłam :tak::tak::tak: wcale a wcale. Ale mi było wygodnie :tak::tak: Ja dostałam jak pokarmu zaczęło brakować dla Miłoszka; zmniejszyła mi się laktacja i za chwilkę dostałam @, więc myślę że ty jak karmisz to jeszcze się nie doczekasz :-). Chociaż to też bywa różnie, bo koleżanka ma 1,5 rocznego syneczka, nadal go karmi a @ dostała jak on miał chyba 2-3 mies.:szok::szok::szok:
 
cześć dziewczyny!
ale jestem dziś rozdrażniona, oczywiście Agatka rano płakała, potem w samochodzie pokłóciłam się z mężem, bo cholera jasna 3 miseczki mył ponad pół godziny i robił kanapki do pracy :wściekła/y:

przez ten pośpiech nie zrobiłam Agatce herbatki :wściekła/y: muszę zaraz zadzwonić do niani


jestem niewyspana, bo prasowałam i gotowałam obiad do 1, po 1 obudziła się Agatka i zadowolona nie spała do 3:30, wstałam o 5:30, więc snu miałam tyle co kot napłakał:baffled:
 
reklama
Ja dostalam wczoraj 2-gi @, myslalam, ze nie wytrzymam z bolu, nigdy tak sie nie czulam, do tej pory @ przebiegal bez bolu, a tera po porodzie nie potrafie wytrzymac, tez tak macie, ze teraz bole sa silniejsze? Wybiore sie chyba do gina bo jak kazdy nasteony bedzie gorszy to sie zaplacze. Na dodatek do piatku jestesmy z Lolem sami :-:)-:)-(
 
Do góry