reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak samopoczucie, mamusiu?

Kinga trzymaj się jakoś no i odpocznij jak tyllko bedzie okazja
Maksowi też ostatnio pozmieniało się spanie w dzień, bo miał do tej pory podobnie jak Karola dwie drzemki, teraz tylko jedną która trwa mniej wiecej 1,5 godziny, chyba mu szkoda czasu na spanie;-)
za to rano troche dłuzej śpi, czasem do 8:30 nawet, ku mojej ogromnej radosci:tak:

catherinka nie daj się żadnej chorobie!!

koga przyro mi z powodu rozbitego auta:-(
 
reklama
A ja dziś cały dzień męcze się z powodu okropnego bólu głowy,
ładny dar od losu na urodziny:wściekła/y:
normalnie dramat...
ale cieszę się bo byłam dzis z prezentem mikolajowym u mojego chrześnika, kupiłam mu taki zestaw narzędzi na wózeczku, Antoś był prezentem zachwycony i bardzo się ciesze że trafiłam:-)
 
mamooli wszystkiego naj naj naj - ściskam wirtualnie!

mi też przykro, na szczęście tak mocno nie rozbiłam
 
A mnie boli kręgosłup. Wieczorem Łukaszek nie dał się położyć choćby na chwilę, bo od razu wrzask - nawet nie płacz.:no: :no: :no: Póxniej było w miarę spokojnie - kąpiel. Położyłam go spać, wybrałam się do łazienki, a tu znów wrzask. To biegnę z tej łazienki. Potuliłam, pośpiewałam. Zdążyłam się ubrać w piżamkę i znów. Malutki cały gorący. Znów rączki, Ibum, i... póki co śpi.
Już sama nie wiem, o co chodzi - zębów brak - może to one. :no: :no: :no: :no: :baffled: Oszaleć można, o tych zębach tak myślę już od maja.
 
Padam na pysk !
Kinga mam tak samo albo gorzej, bo Ola juz od poltora miesiaca budzi sie w nocy co godzine a w dzien spi rano okolo godziny a potem tylko pol godziny wieczorem i to tylko przy moim cycu- tez juz od poltora miesiaca. Zapomnialam dawno jak to jest jak dziecko spi w dzien a ja moge cos zrobic.

I tez znowu zaczela pozno chodzic spac- 22.30-23. I tez tylko ja moge ja ukolysac do snu. Ostatnio tez mialam w planie goraca kapiel z ksiazka w reku, ale jak tylko napuscilam wody do wanny to ryk. Maz chcial core uspokoic, nie dal rady, uspokoila sie jak ja weszlam do pokoju.

U mnie nie tylko podlogi i okna sie lepia a kurze zalegaja na meblach- nie mielismy nawet czasu rozpakowac bagazy po wizycie u rodziny (z powodu pogrzebu) i mamy teraz w domu tor przeszkod. Nie mam czasu zmyc po sobie garnkow a ostatnio czesto nie mam czasu zrobic sobie jesc. I jak kupowalam spodnice na pogrzeb to w dwu Reserved mieli tylko jedna, ktora na mnie pasowala, bo inne spadaly bez rozpinania. Musialam kupic xs.

Teraz siedze przy kompie bo szukam prezentow dla rodzinki. Przez internet, bo na sklepy nie mam czasu.
uff.

ALe Ola dzis miala ostatnie szczepienie i nawet go nie zauwazyla dzieki zelowi znieczulajacemu :-)
 
Mamaoli, trochę spóźnione serdeczności dla Ciebie!!!

Koga, u mnie też chyba się karmienie kończy... a odciągasz jeszcze??? ja się bardzo złoszczę bo w partyzanckich warunkach odciągam i wszystko ląduje w ..zamrażarce a później w śmietniku bo Iga mojego mleka z butelki już nawet nie tknie :(:( cyc generalnie tylko w nocy i to raczej na uspokojenie niż jedzonko..
a podajesz Maksowi mieszankę?? bo Iga mieszanki też nie ruszy, najlepiej by chciała jeść łyżeczką i żeby było co gryźć bo wszelkie papki są bleee. trochęmnie to wszystko martwi i smuci...
 
i u nas już tylko jedno lub dwa karmienia na dobę i to takie po 3 minuty - oj jakoś mi przykro z tego powodu:-( Mateoś woli butelkę (pije mieszankę dwa razy dziennie) lub jedzenie z łyżeczki. Chyba już nie ma cierpliwości - przy cycusiu musi się więcej napracować niż przy butli
 
reklama
Do góry