reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpitale - poród

bacia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Listopad 2005
Postów
252
czesc dziewczyny z warszawy i okolic doradźcie w którym szpitalu w warszawie najlepiej rodzic - chodzi mi również o bezpłatny poród rodzinny
 
reklama
tez sie pod tym podpisuje! chce jednak rodzic w Wawie i nie bardzo wiem gdzie. Na razie znajomy domowy lekarz radzil mi szpital na Zelaznej, ale tam za rodzinny sie placi nawet 1000 zl! Jutro jade ten szpital obejrzec i dokladnie wszystkiego dowiedziec sie na miejscu.
 
Nie wiem czy w którymś szpitalu jest bezpłatny rodzinny. Często jest tak, że możesz mieć "bezpłatny" jak rodzisz na ogólnej sali i inne mamy się zgodzą na obecność twojego męża. Ale taki w pojedyńczej sali itd. - to nie wiem.
Ja myslę o Inflanckiej (tam pracuje mój lekarz prowadzący), ew. Wołoskiej lub o szp. Orłowskiego. W ogóle nie biore pod uwagę Żelaznej, Karowej, Bielańskiego...
Przez płot mam szp. na Madalińskiego ale wolałabym nie ...
 

iwosz, czemu w ogole nie myslisz o Zelaznej? Ja w ogole nie znam tych warszawskich szpitali, kieruje sie w sumie tylko tym co uslysze, sama nie jestem z Wawy. Na Woloska mialabym najblizej. Powiedz czemu te a nie tamte? Poradz :)
 
Kieruję się przede wszystkim swoimi odczuciami (może to głupie).Karowa i Żelazna kojarzą mi się z fabrykami do rodzenia i dlatego nie bardzo mam na nie ochotę. Po prostu nie przepadam za tym co "modne", na co wszyscy się rzucają - a to są modne i sławne szpitale. Na Karowej byłam pozatym na praktykach i nie podobało mi się.
W sierpniu byłam też na praktykach na Wołoskiej a 2 lata temu na Inflanckiej - i po prostu mam stamtąd fajne wspomnienia (na Wołoskiej rodziły też moje koleżanki i były zadowolone). Na Czerniakowskiej rodziła moja znajoma, chodziłam tam do Szkoły Rodzenia - podobało mi się, no i mają niezły oiom noworodkowy (tfu, tfu).
Ale tak naprawdę to nigdy nie wiesz jak ci będzie- każdy szpital ma swoje plusy i minusy, dobre i złe opinie. Pochodź, popytaj, pooglądaj...
 
bezpłatny rodzinny na wspólnej sali z wszystimi rodżącymui o ile się nie mylę jest w Bielańskim
 
Agao - taki rodzinny (tzn. na sali ogólnej, z innymi mamami) jest dostępny we wszystkich szpitalach pod warunkiem, że inne rodzące zgodzą się na obecność twojego męża. A taki poród w pojedynczej sali, z mężem to chyba nigdzie nie jest za darmo - to tak zwana usługa komercyjna.
 
czesc, ja tez bede mamą z marca:). My planujemy szpital na żelazanej i tylko ten. Właśnie kończy sie tam remont):) Co do standardu to jest najwyzszy w Warszawie - tylko ceny sa wysokie. Mnie prowadzi lekarz z tego szpitala i powiedział ze nie ma sensu niczego wykupowac dodatkowego- bo i tak opieka jest bardzo dobra. Sala wieloosobowa doporodu jest tylko jedna z dwoma łózkami a tak to wszystkie jedynki.:)Jedyny problem to taki ze trudno sie dostac bo bardzo czesto odsyłają jesli nie chodziło sie do ich szkoły rodzenia lub nie ma sie lekarza od nich który prowadził ciaże. A i jeszcze jedno tamsa nastawieni na łatwe i proste porody wszystkie komplikacje odsyłaja między innymi na karową. :(
 
reklama
z tego co słyszałam to na kasprzaka w instytucie tez jest bezpłatny - muszę sie tam przejechac.
A co wiecie na temat szpitala na madalińskiego - wiem ze poród rodzinny jest bezpłatny mają jedna salę dwuosobową i 5 jednoosobowych wykupienie pokoju jednoosobowego kosztuje 300zl ale nie wiem jak warunki.
 
Do góry