reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

I

Izzabela

Gość
To ja wam może pomogę, bo widzę dziewczyny, że coś wam to nie idzie. Ja co prawda z lutego , ale to po sąsiedzku to czemu by nie pogadać wspólnie, co?

Znajdźcie się, znajdźcie wspólne tematy... :) Pozdrawiam, Iza.
 
reklama
Czy jest ktos oprocz mnie z terminem na marzec 2006? Z moich obliczen wynika ze moj termin przypadnie w okolicach 20 marca. Jestem jeszcze przed wizyta u ginekologa, ale po 2 pozytywnych testach.
 
Witaj, felqua, nareszcie się ktoś tu pojawił! Ja też chyba na marzec, a raczej przełom lutego, marca, trudno wyczuć. Wg. moich obliczeń to szósty tydzień. Byłam już raz u gina, ale USG jeszcze nie miałam. A ty kiedy się wybierasz?
A tak w ogóle to przede wszystkim gratulacje i duża buźka :)
 
Dzięki Iza, bo my tu nowe i nie bardzo jeszcze wiemy co i jak :) Teraz na pewno już pójdzie z górki :)
 
Czesc dziewczyny :) i malutkie fasolki. Ja jestem po pierwszym tescie ktory robilam w środe :) z wyliczeń ksiązkowych termin to 13 marca :)
 
Ja sie dzisiaj zarejestrowalam a forum przegladam chyba od 2 dni. to moj 2 post dopiero ale mam nadzieje ze niebawem sie rozkręce :)

Pozdrawiam
Asia
 

no wiec suwaczek juz mam
teraz cos o sobie
jestem mama 8letniego dawisia i 5letniej marysi w marcu nasza rodzinka powiekszy sie.
mam nadzieje na wspolne klikanie ;)
 
reklama
Joasia - suwaczek wklejamy do sygnaturki :) Czyli: Twoje konto-> Dane publiczne -> podpis i tam wklejasz w przypadku lilypie.com drugi adres :)
 
Do góry