reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona kupka

Koga, a dozujesz go zgodnie z zaleceniem na opakowaniu, czyli przed każdym karmieniem? Czy jakoś inaczej?
 
reklama
dziewczyny nie bede zaczynała nowego wątku bo nie ma sensu tylko mam pytanie co do kupki mianowicie moja Emi wczoraj robiła ją co jakas godzine albo i czesciej jest lekko rzadka ale na typowe rozwolnienie nie wyglada nie ma gorączki nie marudzi czy musze isc do lekarza tzn u mnie teraz w gre wchodzi tylko szpital dlatego nie chce sie spieszyc bo zostawia mi ja obserwacji i po co dziecko meczyc
pytalam babki w aptece powiedziala zeby przeczekac bo dzieci czesto tak maja tylko jesli by sie cos zlego dzialo to isc do lekarza ja sie boje i nie wiem co robic poradzcie ::)
 
u nas ciągle zielona- od blado przez żarówiastojaskrawo do zgniłozielonej - ale poza tym wszystko ok - Krzymek chichra się do wszystkich, płacze jak mu głodno lub gorąco i rośnie jak szalony... Dochtory kazali obserwować.... Zastanawiam się tylko czy mu na własną rękę nie zbadać tej kupki...
 
i u nas wlaściwie cały czas zielona
i jak karmiłam cycem i miesznką
i jak juz przeszłam calkiem na mleko
dziś po tym nutrmigenie była konsystencji błotka zielona z białym grudkami ::)
 
zielona kupa wystepuje wtedyi tylko wtedy gdy osob/osobnik/osobno zje agrest aczkolwiek musi byc z nadzwyczaj duzymi wloskami tenze agrest poniewaz one dzialaja drazniaca na zoladek i organ zwany barwnikiem jelitowym
wiem to poniewaz od 46 latt badam zjawisko barwienie kup sposobai naturalnymi i naturalniejszymi
 
reklama
nie powiedziałabym że od agrestu bo co jeśli moje dziecko robi zieloną kupkę a ja agrestu nie jadłam -_- jest dużo innych zielonych owoców czy warzyw, a ostatnio jadłam zupe zrobioną z mieszanki gotowej warzyw, była tam m. in. fasolka szparagowa, podejrzewam że to od niej mój Kamiś mógł zrobić zieloną kupkę ale narazie się nie przejmuję za bardzo bo fakt, te zielone kupki dosyć często występują ale powiedzmy, że przeplatają się z żółtymi :) co myślicie? dalej się nie przejmować czy pójść do pediatry, bo kiedyś jak córa miała to samo to pytałam mówiła że najprawdopodobniej na tle alergicznym robiła te kupki a zdaje się nie jadłam nic co było zabronione w dieciee...
 
Do góry