reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podtrzymanie i zwiększenie laktacji

Wlasnie slyszalam cos o tym slodzie tylko nie wiem za bardzo jak go w takim razie przyjmowac. Zakladam ze to karmi to jednak mit
 
reklama
niektórzy zalecają picie karmi, ale w jakichś bardzo małych ilościach bo to w końcu piwo które zwwiera trochę alkoholu. Ja bym się w to nie bawiła. Słód jęczmienny masz też chociażby w suplementach dla karmiących matek takich jak femaItiker więc raczej w tę stronę bym poszła
 
Wątek trochę stary ale wypowiem się bo mnie szlak trafia jak ktoś wciska, że karmi może pomóc w laktacji. Niby jak? Co on w sobie takiego ma? Ma niewielką ilość, ale alkoholu i gaz, a ani jedno ani drugie nie jest dziecku potrzebne, ja akurat mam doświadczenie z prolaktanem, ale on też sam za nas nic nie zrobi. Trzeba dziecko przystawiać do piersi jak najczęściej, po karmieniu jeszcze trochę ręcznie żeby dać piersiom sygnał, że mleka jest za mało. Pić dużo wody, bo niby z czego ma być wyprodukowane to mleko jak w organizmie susza? Starać się wypoczywać i relaksować, karmić w wygodnej pozycji. Tyle
 
Do góry