reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

reklama
Edis ty zawsze dajesz takie fajne przepisy na ciasta przekładane:tak: Świetnie nazywa się to cistao:-D W sam raz dla dzieciaków!

Też kiedyś robiłam ciasto przekładane masą z Kubusia gotowanego z budyniem. Tylko ze tamto było pomarańczowe:tak:
 
Mojego m siora Szymonowi na chrzciny piekla cos podobnego tylko ze kubus byl marchewka banan(czy jakos tak) i .........bez delicji.
Ona dawala ta mase budyniowo-kubusiowa w srodek biszkopta a na wierz wlasnie sniezka i garaletka :-)
 
no nie zle weszlam na ten watek bo pomyslalam sobie ze kurcze moje dziecie chya malojada moze jakis pomuysl podchwyce na obiadek czy deserek dla Wojtka....a tu takie pysznosci ciast mniam ...no ja sie nie dziwie ze maluchy Wam tak szybko rosna jak Wy tak im diete rozszezacie ;-)

kanapki bomba ja takie robilam (moze nie tak pikne) ale smieszne noi moje dziecie stwierdzilo ze nie zje myszki buhahaha...ale slonia zjadl...naszczescie...


ja juz pisalam ze mojego malucha czestuje danonkiem nie ma zadnych efektow ubocznych wiec dwie lyzeczki dziennie wcina..jedyny minus ze tam cukier jest...no ale coz gdzie go nie ma ;-)


jak Wojtek skonczy rok bede go poic mlekiem w proszku tym w niebieskim opakowaniu....oczywiscie na przemian z modyfikowanym tak robilam z Hubciem i zdrowy dzieciak jest.... mleka typu laciate i pozostale to az strach podawac ...juz wole prosto od krowki podac maluszkowi (chociaz tego nie praktykowalam nigdy).
 
Przepis na blok zekoladowy juz kiedys podawalam,robie go srednio raz na 2 tyg bo moj maz to maniak bloku...Zawsze robie na oko,ale jak znajde konkretne proporcje (gdzie ja mam te kartke?) to wystukam z palca raz jeszcze.Ale w necie chyba tez sa przepisy?

Edis-masz talent:tak:
 
reklama
Do góry