reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie gotują - przepisy

reklama
ale tu pyszności wypisałyście, ja robić jedzenia nie znoszę ale bym pojadłaaaa takie gotowe ach :-)
 
Rolada salceson


4 paczki herbatnikow
4 lyzki zelatyny
4 lyzki kakao
1,5 szkl.mleka]
1 szkl cukru
1 kost margaryny

zagotowac mleko,odlac pol szklanki i rozpuscic w nim zelatyne.
Do mleka dodac margaryne,cukier,kakao i gotowac ok.5min.
Pozniej dodac herbatniki(polamane).
Na koniec zelatyne.
Dobrze wymieszac i przelozyc mase do duzej plastikowej butelki.
Wstawic do lodowki zeby zastyglo:-)
 
I co z tym przepisem ;D moze przychodzi wam cos do glowy bo chce cos pysznego zrobic dla M bo byl w delegacji wraca wiec same rozumiecie ;D
 
Ewa o ja zapomniałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Łosoś najlepiej filet
Cebula
cytryna
sól
pieprz ziołowy
oregano
musztarda
Olej
Rybke będziemy robić w piekarniku,cząstki kładziemy na foli aluminiowe,skrapiamy olejem,przyprawiamy sól,pieprz ziołowy,oregano lub przyprawa do ryby,na wierzch kładziemy plasterek cebulki i pół plasterka cytryny,dookoła rybki nakładamy musztardę,zawijamy ją w folie i do piekarnika.Pieczemy tak w 200 stopniach przez około 30 minut.
 
reklama
Szarlotka Dominiki :-)

1 szkl. cukru
1 szkl. mąki
1 szkl. kaszy manny
2 łyżeczki proszku do pieczenia

ok. 2 kg jabłek

200gr masła

sypkie składniki (cukier, mąka, kasza, prosze) pomieszać
podzielić na 3 części
formę posmarować masłem, wsypać jedną część sypkich składników, przykryć połową startych jabłek, na to druga część sypkich składników, na to druga część jabłek i na wierzch posypać trzecią częścia sypkich składników

na wierzch wyłożyć pokrojoną kostkę masła

piec ok. 50-60 min w 180 st. C
 
Do góry