reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

Olka pochwal się jakie wyrko kupiliście dla Gosiaka :) i koniecznie napisz jakie wymiary!

A ja pochwalę się nowym wystrojem u Jasia, wreszcie dorobiłam się szafy ;) plus dywanik, stolik, kartony i jest duuuużo przytulniej :)

zdjecie0700.jpg
(kiepska jakość, bo foto z tel)

Teraz został nam do zagospodarowania kącik do spania, zastanawiam się nad wyrkiem i chyba znowu zaufamy ikei ;)

tromso-rama-lezanki__0159199_PE315637_S4.jpg

Plus jakaś barierka i pojemniki pod wyrko :)
 
reklama
Malinus jakies piec stron wczesniej wstawiałam fotki Gosiaczkowego pokoiku i tam juz jest te wyrko,to taka kanapka rozkładana ''do przodu'' z poduchami na oparciu,szeroka chyba na ok 100cm a długa chyba na 200 po rozłozeniu. Pokoj Jasiula fajny,widac ze ktos w nim mieszka bo u nas to młodej zabawki nadal rezyduja w salonie ;)
 
Malinaa sliczny pokoik!!!!! A co do lozek z ikei to ja mam bardzo dobre zdanie bo Julcia ma juz prawie 3 lata metalowe lozko z ikei i skacza po nim jak sie tylko da, a ono ani drgnie!!!!:) a mojej przyjaciolki lozko z innego sklepu tez metalowe a padlo w przeciagu roku:)...takze polecam!!!!
 
Olka pochwal się jakie wyrko kupiliście dla Gosiaka :) i koniecznie napisz jakie wymiary!

A ja pochwalę się nowym wystrojem u Jasia, wreszcie dorobiłam się szafy ;) plus dywanik, stolik, kartony i jest duuuużo przytulniej :)

Zobacz załącznik 516949
(kiepska jakość, bo foto z tel)

Teraz został nam do zagospodarowania kącik do spania, zastanawiam się nad wyrkiem i chyba znowu zaufamy ikei ;)

Zobacz załącznik 516955

Plus jakaś barierka i pojemniki pod wyrko :)

Malinka odnosie tej szafy co masz to moge ci powiedziec ze kupilismy te meble jako pierwsze zaraz przed narodzinami szymonka. Miesiac temu zmienilismy te meble - poszly na smietnik, cala komoda zaczela sie rozsypywac szuflady powypadaly z szyn - to coprwda wina naszego monka bo sie po nich wieszal ale co do szafy to powiem ci ze cale rzwi bez naszej pomocy sie rozpadly wszystko sie rozsypalo.... nie polecam tych mebli szafy na serio rzadko dotykalismy a i tak cale drzwi sie posypaly...tak ze same z siebie odpadly na podloge - dobrze ze szymonka w pokoju nie bylo:baffled::no::szok:
 
reklama
malina bardzo ładnie i przytulnie :-):-)


A to i my pokażemy pokoik zamieszkany przez marcjanka :-D
2012-12-17 18.24.01.jpg2012-12-17 18.24.15.jpg2012-12-17 18.24.44.jpg
Nad łóżeczkiem był jeszcze jeden żad naklejek, ale komuś się nudziło i je poobrywał ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry