reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

Dostałam z Nestle przesyłkę reklamową, a w niej kaszkę bananową 50g, jedną porcję mleka Nan 2 i zestaw kuponów na produkty Gerbera, Nan i Nestle :happy:
 
reklama
w Lewiatanie jest bebiko na promocji za 9,99
a jutro w carefourze duze paki pampersow po 79.90 np.pampersy active baby rozmiar 4 132 sztk.
 
Dostałam z Nestle przesyłkę reklamową, a w niej kaszkę bananową 50g, jedną porcję mleka Nan 2 i zestaw kuponów na produkty Gerbera, Nan i Nestle :happy:


Kochana a do kiedy masz te kupony??? Bo ja tez kiedys taką miałam i były tylko do połowy lipca!!! A jestem sama ciekawa czy maja druga partie takich paczek bo mam forularz zgłoszeniowy i nie wiem czy jest sens go wysłac!!
 
tesco-pampers 47,99zł za 82szt 3 ,inne rozm tez sa,od 28lipca,kaszka bobovita2szt za 7,99zł ,bobofrut 4szt za 8,49zł,chusteczki naw.pampers 4op. za 25,99zł
 
truskawka mam wrażenie, że to ze strony Gerbera, kiedyś był taki link; tam się wchodziło w nowości chyba na wstępie pojawia się taki sam obrazek jak był na kopercie w której przyszła próbka kaszki nestle dzisiaj, więc to musi być powiązane Ekspert w żywieniu niemowląt
 
reklama
Do góry