reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Vouchery, darmowe probki, promocje

reklama
Dostałam znów przesyłkę od bv :) Znów herbatka, marchewka z ryżem i kaszka, chyba im się coś pomyliło ;) I przyszła też paczuszka od bebilonu z próbką mleka, śliniaczkiem i kolejnym poradnikiem dla rodziców. Tych poradników co nie miara...
 
Dostałam znów przesyłkę od bv :) Znów herbatka, marchewka z ryżem i kaszka, chyba im się coś pomyliło ;) I przyszła też paczuszka od bebilonu z próbką mleka, śliniaczkiem i kolejnym poradnikiem dla rodziców. Tych poradników co nie miara...
ja tez chce taka paczuszke z Bebilonu:) jak ja mozna dostac??/
 
kiedyś chyba Ewi mówiła że dzwonili do niej z ankiet ze szpitala o bielizne i sie nie zgodziła mi przysłali3pary całkiem fajnych i dobrze wykonanych gaci za30,00 a jak patrzłam na ich strone to np komplet dla pierwszy raz zamawiających stanik i gacie jest za19,90:) ja zamówiłam bo mi sie podoba ta bielizna
macie stonke

www.provea.com
 
Papciu, rezygnuj od razu z tej bielizny, musisz pamiętać żeby w odpowiednim terminie wysłać rezygnacje z kolejnej przesyłki bo potem gacie kosztują 70zł. dałam się wciągnąc i zrezygnować nie mogłam:no:. a największy rozmiar XL - to naprawdę ok. rozmiaru 40.
 
milutek hmm szczerze mówiąc nie pamiętam co zrobiłam że mi przysłali, może z ich strony internetowej wysłałam prośbę o próbki, a może na fb ich polubiłam i tez coś zaznaczyłam, no nie pamiętam kompletnie :/
 
A do mnie dzisiaj przyszła trzecia paczka z Bobovity.. :confused2: tym razem oprócz standardowego zestawu był jeszcze kupon na 4 saszetki Bebiko 2.. ciekawe ile jeszcze tego do mnie przyślą :laugh2:
 
reklama
ja z bobovity tez dostałam 2x w 2też był kupon na mleko a dzis dostałam hipa z jabłuszkiem
 
Do góry