reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Dołączył(a)
23 Czerwiec 2012
Postów
7
Hej wczoraj zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Podejrzewam, że to 2 t.c. więc termin może przypaść na marzec.

Czy są tu jeszcze jakieś mamusie które właśnie dowiedziały się o ciąży?
 
reklama
Natalka ja też gratuluję:)) jestem mamą marcową też 2010. A o ciąży dowiedziałam się na początku lipca:)
 
Natalka Gratuluje:) Ja dziś zrobiłam test i wyszły dwie kreski:) termin wypadł mi na 02.03.2013:)
Mamcia10 Trzymam kciuki:)
 
O jak fajnie, że nie jestem sama.
Czy powstanie tez jakies pod forum o temacie marzec 2013? wtedy tam mogłybyśmy pisać. Jestem tu nowa więc się jeszcze nie orientuję co i jak.
Madzia_83 gratuluję. :)
mamcia10 trzymam kciuki. :)

Dodam, że jestem juz mamą grudniowa 2010 :)
 
hej witam wszystkie mamuśki dziś zrobiłam test (3 dni przed spodziewaną @) i wyszły dwie piękne kreski szaleństwo termin wyliczyłam na 8 marca ;-) mąż chce dziewczynke zobaczymy co będzie ;-)
 
reklama
hej :)
ja robiłam test wczoraj także wyszły dwie kreseczki !! :) szykuję się na marzec, poprzednio córeczkę Amelkę rodziłam w lipcu chociaż termin miałam na czerwiec hehe teraz termin wypadł mi na 2 marca :) madzia chyba Tobie także :) ktoś jeszcze ? :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry