reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

hejka

ja dziś latam, ogarniam, ozdoby choinkowe odkurzam...
Mati już prosi o swoją choineczkę małą :p więc zacznie się robić świątecznie ;)
jutro D jedzie do leśniczówki kupić choinkę i wrzucimy ją do piwnicy, niech się oswaja ;)
a w przyszły weekend będziemy ubierać

planuję jeszcze jutro piec ciastka a po południu jedziemy do przyjaciół, więc dzień pełen wrażeń. Za to zrobimy sobie leniwą niedziele ;)

przyszło dziś krzesełko uczydełko dla Melci :) jeszcze na auto na pilota dla Matika czekamy, D muszę gifta kupić i z głowy ;)

Nomi hihi udana Justynka, Melka też czasem tak z tyłkiem do góry śpi :-D
gratki ustalonej daty :) czekamy zatem na wielki dzień :)
Kania dzielnie się z choróbska wybroniłaś ;) zdrówka dla dziewczynek
ehh te nocki .. :/
u nas w kratkę, też mam momentami dość!

swoją drogą sporo tych naszych marcowych maluchów ma ciężkie nocki... tylko Ethan śpi jak anioł:-D:-):-)

Ewciulek dokładnie ten błysk w oczach obdarowanego...bezcenny:-)


aaa z nowości, Meluśka się coraz częściej puszcza i stoi sama:-) chwilkę, ale widać że już się nie boi tak jak wcześniej :-);-)
 
reklama
Truskafka takie zabawki chyba najlepsze, pole do wyobraźni tylko szkoda, że to wszystko tyle miejsca zajmuje, ja już wymieniam bo mi się nie mieści wszystko:szok:
Kania i jak udało się wszystko pozałatwiać? Przynajmniej mam dobry pretekst, żeby zostawić dzieciaki i dom na chwilę:tak:;-)
NomiMalone tak zdaje sobie sprawę, że tak jest, w ogóle z fascynacją obserwuję jak podejście Szczepka się zmieniło, bo przez pierwsze 4-5 miesięcy w ogóle się z Ninką nie utożsamiał tylko naśladował mnie tzn kazał sobie misia w chustę wiązać, "karmił" piersią, pieluchy wszystkie maskotki nosiły itp Jego powrót do pieluchy to raczej była próba zwrócenia na siebie mojej uwagi bo biedny przez 3tygodnie miał w domu i Babcię i Tatę a potem nagle tylko ze mną. Jednak teraz faktycznie jedno drugiego "papuguje" Szczepciu najlepszy jak od Taty z piersi mleczko próbuje pić:-D
Co do spania to Szczepciowi do dziś się tak zdarza z dupką w górze, Ninka za to która do 4miesiąca tylko na brzuchu praktycznie spała teraz albo na plecach albo na boczku, tak najchętniej i to jeszcze z nogami na mnie:-D
Super, że datę już macie, Justyś już dreptać będzie to może jeszcze druhną zostanie? Fryzjera faktycznie może być ciężko znaleźć ale trzymamy kciuki.
Ewciulek spacerek się udał?
Truskaffka a może byś i u mnie poodkurzała:-D
Ja uciekam na ostatnie zakupy prezentowe a potem ostatnie porządki i pakowanie jutro od rana bo o 18lecimy. Tak, że następny raz to dopiero chyba z Polski napiszę, trzymajcie się ciepło Kobietki i buziaki dla dzieciaczków
 
Witam Wszystkie Mamuśki!
Ciężki dzień za mną, więc tylko na chwilę, bo się odstresowuję...
TRUSKAFKA Nasze dziewczyny na tym samym etapie cały czas. Ninka nawet raz z kucania wstała bez podparcia. Ładnie asekuruje upadki i siady ze stania. Super, że wszystko tak ogarniasz :-) już nie długo i rodzinne święta :-)
 
Hej

Obiecałam sobie ze dzis cos napisze
Normalnie mam tyle na głowie ze czasu mi brak
Dzis już tez wszyscy spia a ja nadal latam :/

U nas nic nowego
Laura opanowuje Dodawanie do 20, zaczyna pisać i czytać
Ethan wiecznie uśmiechnięty. Uwielbia Mula z Ikea, klocki i Laury kredki :))) oczywiście mu nie pozwalam bo tylko może sobie krzywdę zrobić. Podoba mu sie wiersz " w pokoiku na stoliku..." I " szczotka, pasta, kubek ciepła woda..." Jak chce bym śpiewała kosi kosi to wołanie i zaczyna klaskac raczkami :)) od dzis pokazuje jaki bedxie duży ;) podnosi wysoko rączki i sie uśmiecha :) non stop ma banana na buzi.
Słoiki przestają mu smakować i wcina wszystko co my. Dzis nawet mu grochowke dałam
Pchacza polecam, szczeniaczek z FP tez. A no i garnuszek na klocuszek. Fajnie Ethan sie bawi, to pozostałości po Laurze. Trafione zabawki.
Gratuluje dzieciaczkom nowych umiejętności
Mój syn to starszej i puki co nie myśli sie puszczać chociaż przymiarki już były
 
to i ja dam znak ze zyje :) witam :) u nas bez zmian. katar meczy Artura. w nocy jest spokuj ale za to w dzien leci z nosa. No i czasmi sie mlody juz puszcza. na razie na kilka sekund ale probuje zlapac rownowage :) babcia dalej w szpitalu,ruchowo sprawna ale ma sieczke w glowie. maja ja puscic w tym tygodniu. nie wiem jak to bedzie dalej... pozdrawiamy :)
 
witam niedzielnie z kawką w trakcie słodkiego lenistwa :)

u nas wczoraj zabiegany ale i bardzo fajny dzień :)
Chłopaki upolowały choinkę, ogarnęliśmy chatę, upiekłam ciacha, szybki obiad i pojechaliśmy popołudniu spotkać się z przyjaciółmi. Czwórka dzieciaków w sumie była i powiem wam że mieliśmy święty spokój:-D wszystkie dzieci super się ze sobą bawiły, włączają w to nawet Amelkę:-)
także sobie posiedzieliśmy, pogadaliśmy, dzieciaki się wybawiły :) i dostały prezenty mikołajkowe ;)

Asinka
odstresowanie jest dooobre
mnie się @ zaczęła więc momentami wyglądam tak trza przetrwać :p
Ninka ma szybsze tempo niż Amelka :) ale faktycznie dziewczyny podobnie szaleją :p
Brawa dla Ninki, spryciara super sobie radzi! Serio obstawiam że Nowy Rok na dwóch nóżkach przejdzie :D
Szczebiotka bezpiecznej podróży i wyjątkowego magicznego czasu w Polsce wśród rodzinki :)
Anka co Ty taka zalatana :p
Brawa dla Lali :D pięknie sobie radzi w szkole :)
A Ethan anioł śpioch i śmieszek..cudne połączenie :D
Mój Mati był i jest meeega śmieszkiem, rozkoszne to jest :D Melka się sporo śmieje, uśmiecha, ale to jednak bardziej typ uważnego obserwatora. Czasem ma taką powagę wymalowaną na twarzy że boki zrywać :p
 
Hej dziewczyny :) Witam po weekendzie
W sobite byliśmy z teściami , szwagrem i jego narzeczoną , oraz najmłodszą siostrą mojego męża w kinie :) było super :) Nikolka w tym czaasie u babci brykała:) Fajnie się czasem tak odstredować:) Wczoraj natomiast odpoczywaliśmy we 3 w domciu :)
Dziś byliśmy u neurolog , wszystko ok, mówi,że to napięcie mięsniowe nie idzie w żadną chorobę,więc jest ok:) chwaliła Nikolkę,że tak sprytnie sobie radzi z raczkowaniem,wstawaniem:)jestem happy,że wszystko ok:)
Gratuluje Amelce i Nince
postępów , dziewczyny ruszą niedługo niczym torpeda:)
Ethanowi
życzę by był zawsze taki uśmiechnięty:) śmiech to zdrowie:)
Arturkowi by szybko go katarek opuścił :)
 
Witam się z Wami po weekendzie.
W piątek zakończyłam rehabilitację, pozałatwiałam sprawy bankowe tylko z bossem się nie widziałam bo czasu nie ma, biedny... ale na jutro się z nim umówiłam na rozmowę. Gabula zasmarkana i ogólnie nocki mam do d... niby powinnam być przyzwyczajona ale trwa to już tak długo, że zaczyna mnie to męczyć, dobijać i ogólnie mówiąc wyglądam jak cień. Coraz to bardziej mobilna, wzdłuż łóżka, wanny, mebli stawia kroczki Z jedzeniem jest różnie. Na chwilę obecną przyjmuje żelazo, ja chyba też powinnam kontynuować bo moje wyniki są kiepskie... Wczoraj zabrałam Oliwie w końcu na basen, tyle było radochy że potem pół nocy przeżywała ale najważniejsze że się jej podobało. Zobaczymy jak jej skóra zareaguje na tą wodę.
Jak będzie spoko to będziemy co tydzień jeździć
Aaa kupiliśmy sobie drzwi zewnętrzne, mąż się zabrał za nie w sobotę by założyć, okazało się że są za długie i trza ciąć. Właśnie przed chwilą tato z bratem pojechali zawieźć je do stolarza.


Gratuluję postępów ruchowych Amelce, Nince, Nikoli, Arturkowi.
Szczebiotka bezpiecznej podróży do Pl.
Ewciulek na jakim filmie byliście? Mój mąż mówi, że go zagadamy we trzy :-)
Truskafka fajny dzień mieliście :-)
Anka gratuluję Laurze wyników w nauce :-) I Ethanowi postępów, spania porządnego i niech mu uśmiech całymi dniami towarzyszy.
Żabka zdrówka dla Arturka, może ten katar od zębów? Mam nadzieję że babcia dojdzie do siebie psychicznie po tym udarze.
NomiMalone fajnie, że data ustalona :-) Widok śpiącej Justysi rozbrajający, Gabula też tak śpi :-) Łączę się w bólu zarywanych nocek.
 
hejka

Ewciulek super że wychodzicie razem gdzieś...tak jak piszesz, dobrze złapać oddech :) a mała w tym czasie wypieszczona przez babcię i wszyscy zadowoleni:-)
Kania strasznie Ci współczuję tych nocek, u nas rewelacji nie ma, ale jak zęby odpuszczają to jest widoczna poprawa. To przynajmniej wtedy ładuję akumulatory
Trzymam kciuki żeby ze skórą Oliwii wszystko było dobrze, żebyście mogli brykać na basen :) i super że małej się tak podoba :)
brawa dla mobilnej Gabi :)

Amelia daje czadu z akrobacjami:-p dziś ogarniałam pokój dzieci, mała się tam bawiła, łaziła. W pewnym momencie wstała przy pufce, wspięła się na nią, z niej na stoliczek myk...i pełnia szczęścia:baffled::rofl2::-p
oszaleję...a druga pociecha miała być spokojna:rofl2:
 
reklama
Kania my też w większości mamy kiepskie nocki, jak się nie przebudza to obudzi się w nocy na mleko i nie śpi 1,5 godziny , dzisiaj co tylko w nocy mleko wypiła i zaraz usnęła i spała do rana , ale od 2 dni ma tylko jedną drzemke 2,5 godzinną :) może dzięki temu lepiej będzie spała:) a mąż niech się cieszy,że ma gaduły przynajmniej ma w domu wesoło:) i wie,że żyje:) a i ,żeby szybciorem minął Gabi ten katarek:)
truskafffka no proszę jaka z Melki zdolnacha:) super :)
 
Do góry