reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Hej kobitki , witam po weekendzie:)
U nas weekend zimny, ale dziś pogoda się robi , więc pewnie posapcerujemy:) Weekend rodzinny , mała dopieszczona :p wszystko byłoby pięknie gdyby nie nocka....znowu 3 godziny aktywności zamiast spania :( choć ostatnie nocki były już prawie wzorowe, ale jak widać nie ma co się cieszyć za wcześnie:)
Anka trzymam kciuki mocno.....a do jakiego lekarza idziecie?
 
reklama
Truskaffka u nas też 8 zęboli :)
Zabka wszystkiego dobrego z okazji 10 miesiąca życia dla synka :) I wszystko będzie dobrze trzymam kciuki
Anka trzymam kciuki :)
Kiniusia ćwicznie na tej rehabilitacji i życzę żeby ten płyn się unormował i wszystko wróciło do normy... Wierze w to bardzo mocno :)

Czy Wasze dzieci się też tak biją??? Moi nieprzeciętnie... Ignacy jak tylko Antek jest w pobliżu i ma jakąś zabawkę to idzie do niego jedną ręką się go trzyma a druga go okłada a jak Antek mu oddaje to zaczyna gryźć... Non stop afera. I do tego krzyczy jeden na drugiego w tym jeden w niezrozumiałym języku.
Co do słówek to u nas pojawiło się: "jee" - jest i "nima" - niema. Tata ciagle brak. Ale za to na Antka zaczął od dwóch tygodni mówić A-B. I jak ja wołam: "Antek" to Ignacy woła: "AAAA-BBBBee". Pokazujemy jeszcze jaki jestem duży. I jak mu się powie coś to wie o co chodzi typu. "gdzie jest smoczek" - przynosi smoka, "gdzie jest krówka" - pokazuje w ksiązeczce itd...
 
Melduję się po weekendzie bardzo ciężkim generalnie nocki takie, że chodzę na rzęsach :-(
Nie zastanawiam się co jest grane bo nie mam już na to sił, weekend przespaliśmy we czwórkę w jednym łóżku.
Poza tym byliśmy w sobotę na I urodzinach córci mojej przyjaciółki, dziewczyny super się odnalazły w nieznanym środowisku więc było fajnie :-)
Trzymam bardzo mocno kciuki za Łucję i Ethana.
Ewciulek jakaś zmowa między Naszymi dziewczynami, bo znów nocą grandzą.
Deizzi moje się nie "leją" ale Oliwia namiętnie zabiera Gabuli zabawki a Gabula w ryk albo się złości.
 
Deizzi moja póki co jest jedna , więc narazie sie nie ma z kim bić:p , ale jeśli się jej czegoś zabrania to płacz i krzyk...uparta jest jak pieron , ale mój mąż na szczęście bardziej .......
Kania a były ostatnio u Was jakieś lepsze nocki, czy cały czas kiepskie od x czasu?
 
Kania wspólczuje i łącze się w bólu , ja póki co z jednym pieronkiem nieśpiącym się zmagam, a Ty z dwoma:( u mnie to wiadomo jak zeby , katar , czy gorączka -nie powiem słowa ,że dziecko się przebudzi , bo to zrozumiałe, ale jak jest najedzone, przewinięte i ma zapewnione jak najlepsze warunki do snu , to się wkurzam, wiem ,że moja Niczka ma mnóstwo energii, co pokazuje w dzień, ale w nocy to męczy:)
 
witam:)
deizzy Artur to mnie czasem uderzy a jak mu mowie ze nie wolno to mi robi papa i sie smieje:baffled:
kania ty to masz jazdy z tymi chorobami,wspolczuje bardzo :(
anka kciuki za synka:) ja jade Arturowi krew pobierac w tym tygodniu.
my tez na spacer wyjdziemy jak sie mlody wyspi:) rany juz 10 miesiecy ma :) ale czas szybko zasuwa...
 
hejka :)

hejka

u nas leci dzieciaki szaleją ze sobą i za sobą. Ostatnio ulubioną zabawą Melki jest zakładanie sobie lulki-pieluszki tetrowej- na głowę i raczki pt"nie wiem gdzie idę ale super zabawa jest":-p a młody jej wtedy często coś śpiewa i młoda leci za nim :-D

poza tym puszcza się ta moja córka coraz częściej:-D i dumna jest z siebie :-D
dość ładnie już stoi bez trzymanki :-) ale z pchaczem chodzić nie chce :p co przy nim stanie, ruszy, to zaraz siada i zaczyna się kółkami bawić, wariatuńcio mój :p


Matikowi rusza się kolejny ząb, co mu coś nowego wyrośnie, to następne leci :-D

Deizzi moi się nie leją. Za to zauważyłam że z Melki się robi zazdrośnica i jak Mati się do mnie tuli, to żmijka w ekspresowym tempie jest przy mnie i się wciska żeby ją tulić:rofl2:
ładnie Ignaś pokazuje :) Melka pokazuje na twarzy nosek oczka buzię uszy. Książeczki strasznie ciężko się z nią ogląda, bo zaraz zabiera i ogryza...:baffled: jedynie jak smoka dam do buzi to idzie z nią coś obejrzeć:rofl2:

Ewciulek Kania ehh te nocki, u nas w kratkę, śmieję się że czasem jest lepiej żebym mogła choć trochę siły zregenerować, a potem zaś hulaj dusza pobudek milion pięćset :evil::growl::ninja2:
Anka Kciuki od samego rana zaciskam na maksa, daj znać!!! i buziaka słodkiego dla słodziaka przesyłam na te 10 miesiączków...normalnie zaczyna się odliczanie do roczków naszych maluchów..SZOK
Żabka jak mały cię pacnie, to bierz mu rączkę i pokazuj jak się cacy robi :)
moja też często się śmieje jak jej czegoś zabraniam, łośki małe:-p i dla Arturka Kochanego Muuuuułłłłłaaaaaa :* 10 miesięcy za wami!! :-):-)
 
reklama
a to normalne :p dzieci tak mają, nie robią tego ze złości, raczej z radochy, moja mała (i starszy też tak miał) też plaskacze sprzedaje, ale uparcie zamieniamy je na cacy cacy ;) do skutku ;)
 
Do góry