Strona 1287 z 1333 Pierwszy 12771286128712881297 Ostatni
12 861. do 12 870. z 13329

Temat: Marzec 2013

Mama Laury :) Avatar anka26,07
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    918
    Dziękuję (Otrzymane)
    1176
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Domyślnie Odp: Marzec 2013

Jestem :)

Dziewczyny 18.03 trafimy na tydzien do Kliniki
    Nie chce myślec o tym bo tydzien po roczku będzie w narkozie i operacja będzie trwała godzinke. Będziemy na oddziele urologii. Trafiliśmy na bardzo kompetentnego urologa. Tak tłumaczył ze nawet narysował :))

Kaniu współczuje ci. Spanie we czwórkę to nie lada wyczyn. Nie lubię spac z dziećmi bo one sie rozkładają a my rano niewyspane.
    Deizzi super ze Ignas taki mądry chłopak. Ja jak nauczyłam Ethana gdzie lampa to teraz hak gdzieś idziemy to odrazu szuka lampy. U nas pokazywanie jaki jestem duży, dawanie cześć, papa, robienie główka nie i pokazywanie jak Asia z nauki jazdy jedzie na jedynce jedt mega śmieszne. A no i ethan umie naśladować konika i pokazuje jak wacha:) fiu fiu to sie nachwalilam :)) co do bójek to u nad raczej miłość kwitnie. Dzieci sie kochają i na swój widok ze szczęścia aż puszcza. Ale u mnie duża roNica wieku. Natomiast u kumpeli było tak jak u ciebie

Truskaffka, zabka my tez cały robimy dawajcie po buzi :))

Dziękuje za kciukasy ;)

Aniołek 2006 (^)
    Aniołek 2011 (^)
    Aniołek 2012 (^)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

2. Dziękuję Kania78, zabka253 dziękuje za post
    ... Avatar Kania78
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    8920
    Dziękuję (Otrzymane)
    8327
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    6
    Osiągnięcia Pierwsza rocznica! Otwieram szampanaZ pewną  taką nieśmiałościąŻywa legenda forum

Bry.
    Mężuś dziś w domu, wziął sobie urlop bo muszę dr zaliczyć a Gabula taka maruda, że z babcią to za Chiny by nie została. Aktywność jej się w ciągu dnia wczoraj zmieniła, tzn. chyba przez zęby jest taka rączkowa, płaczliwa, śpi co 2-2,5 h także drzemek w ciągu dnia więcej ale krótsze bo max 45 minut. Wczoraj zaliczyłyśmy spacer, dziś jak wrócę od dr pewnie też się wybierzemy jak nie będzie za bardzo wiać. Gabula zaczęła bić brawo i pokazywać cześć. Naokrągło nawija tata, teraz jeszcze, beee, da i piszczy z radości jak Oliwia się z nią przekomarza, jak raczkują razem pod domu to jakby huragan przeszedł. Sąsiedzi pewnie szczęśliwi że im wiecznie ktoś naparza po suficie Oliwia w piątek w przedszkolu ma dzień Babci i Dziadka. Oczywiście zasypuje nas nowymi piosenkami

Ewciulek
    u Gabi też wiadomo co zwykle ją męczy, choć z Oliwią podobnie, jak dużo emocji w ciągu dnia to przeżywa w nocy. Wczoraj już po 21 się obudziła i Ona już spać nie chce (po godzinie od zaśnięcia) a po północy znów trafiła do Nas. Gabula spała całą noc w łóżeczku, zjadła koło 1 i spała do 6.30.
    Żabka ten czas szybko ucieka, niedługo roczek i nasze Szkraby zaczną chodzić, oczy dookoła głowy trzeba mieć teraz a co będzie później. Z Oliwią mi czas tak nie leciał jak z Gabrysią. Najlepszego dla Arturka
    Truskaffka gratuluję Amelce samodzielnych pierwszych kroczków i coraz to stabilniejszego stania samej A co do zębów to fajnie, że rosną Matikowi nowe, już stałe ząbki
    Anka trzymam mocno kciuki, a co to za zabieg czeka Ethana, pewnie już pisałaś a przegapiłam. Najlepszego dla Ethana z okazji ukończenia 10 miesięcy i nowości rozwojowych

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

4. Dziękuję zabka253, truskafffka dziękuje za post
    Entuzjast(k)a Avatar Ewciulek2426
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    22
    Dziękuję (Otrzymane)
    204
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Stały bywalec  BBPrawie, jak w domu

Hej:)
    Miło czytać jak maluchy super się rozwijają i nabierają coraz to nowszych umiejętności:) Czas leci.....patrzeć jak będziemy pisać o chodzie, mówieniu itd......
    Moja też rozhulana, coraz lepiej sobie radzi w pionie , chodzi trzymana za rączki ,a jak jej się coś uda to się słodko uśmiecha (marszczy nosek , mruży oczka i te swoje zębulki pokazuje) , uczymy jej przybijać "piątkę" , wie która to piła, idzie po nią i gramy sobie plażówką, radochy ma przy tym ,że hej:) leci za piłą , próbuje ją odbić jak ja, ale daje radę wypchnąć i też jest happy z tego powpdu:) a jak muzyczka gra, pojawia się uśmieszek, spojrzenie na mnie i kręcenie pupką się zaczyna:)
    żabka spóżnione , ale szczere całuski dla Arturka z okazji 10 miesięcy:)
    anka czy możesz napisać co to za zabieg? będe za Was kochani trzymać kciuki:)
    kania gratulacje dla Gabi nowych umiejętności:) super ,że dziewczyny razem się bawią , a przy małych dzieciach to niestety wszędzie pełno zabawek i wszelkich różności, na początku się wkurzałam, bo byłam przyzwyczajona do porządku , ale teraz patrzę na to inaczej , sprzątam jak ona sobie drzemie , a jak wstaje rozrzuca wszystko:) w końcu mam małe dziecko w domu :)
    truskafffka gratulacje dla Matika nowych ząbków , a małej gwieżdzie coraz lepszej sprawności:)

P.s zbliża się 10 miesięcy mojej Niczki , więc postanowiłam wstawić 2 minutowy filmik w galerii , w któym zawarte jest jak raczkuje, podnosi się, śmieje i przesuwa:)

Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

6. Dziękuję zabka253, Kania78, truskafffka dziękuje za post
    ... Avatar Kania78
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    8920
    Dziękuję (Otrzymane)
    8327
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    6

Ewciulek gratuluję rozhulanej Nikoli
    Naprawdę serducho cieszy, że Nasze dzieciaczki tak dobrze sobie radzą ze wszystkim, i że każde idzie swoim torem
    Co do filmiku to mnie się nie otworzył
    Widzisz, też do porządku przyzwyczajona jestem, zresztą pedantką jestem ale odkąd mam dwójkę w domu, na wiele spraw przymykam oko, sprzątam kiedy mam siłę i ochotę. Z Gabulą już odkurzać nie mogę bo mi wiecznie kabel od odkurzacza pcha do buzi Strach !!! Z nią gotuję, piorę itp.

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Entuzjast(k)a
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    61
    Dziękuję (Otrzymane)
    167
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Faworyt BBPierwsza rocznica! Otwieram szampana

No hej nie mialam czasu ostatnio zaliczenia i egzaminy ciqgle;//kurcze nona nic czasu nie mam..a w sesji aż 5 egzaminow..:((pozatym wszyatko w porzadku;))

Deizzi co do sily i bicia przez dzieci to moj strasznie mnie tlucze..powiem więc mój kochany synek zlamal mi nos;)))

Anka co to za operacja zabieg???

Dziewczyny niedługo chce zmienić fotelik. bo ten jest juz powoli ciasny. pomimo ze jest do 13 kg...co polecacie??
    Ostatnio edytowane przez Zuzkon : 15-01-2014 - 10:40
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

9. Dziękuję Deizzi dziękuje za post
    Fan(ka) Avatar truskafffka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1706
    Dziękuję (Otrzymane)
    4903
    Lubi (Dane)
    2
    Lubi (Otrzymane)
    24
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

hejka

nam dziś dzień szybko i miło zleciał, moja przyjaciółka wpadła w odwiedziny, nagadałyśmy się że heeej :p ot takie babskie spotkanie :)

Kania ej noo nie wyprzedzaj faktów Meluśka nie zasuwa sama na dwóch nóżkach jeszcze ;) przy meblach, ścianach, trzymana za rączki to owszem, sama NIET
    Brawo dla Gabi spryciulki
    super że Twoje dziewczyny tak dobrze sie ze sobą bawią. Dla mnie to największa radość jak patrzę na te moje łośki ukochane, ich radochę i wspólne wygłupy :)
    Co do odkurzania, ja wkładam małą do fotelika i hulam z odkurzaczem, ona zadowolona bo mnie widzi, a ja zadowolona bo mi się nie pląta pod nogami w trakcie pracy :p
    Ewciulek no proszę jaka Niki rozhulana brawo
    Zuzkon Kciuki za powodzenie w sesji zaciśnięte ;)
    co do fotelika my już od jakiegoś miesiąca w nowym śmigamy. Ja jestem zwolenniczką Romerów :)

co do nowości, Mela dziś...zaczęła... SPRZĄTAĆ haha serio, chyba cioci chciała się pięknie zaprezentować zawsze zabawki rozwalała, a dziś, rozwalała oczywiście, ale potem siadła i do pudła sruu po kolei wrzucała

i pytanie mam jeszcze, z czym dajecie kanapeczki dzieciakom??
    Kochany Synek :)

Kochana Córcia :)

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

11. Dziękuję Kania78 dziękuje za post
    Fan(ka) Avatar zabka253
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    849
    Dziękuję (Otrzymane)
    378
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    1
    Osiągnięcia Wyjątkowy talentPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Ja kupuje wędline drobiowa lub serki. Zreszta Artur je już wszystko co my. Mleko kartonowe też a u babci na wsi pił mleczko prosto od krowki. Nic mu nie było. W nowym foteliku też już jezdzi przeszło miesiąc bo on duzy chlop jest w tamtym się nie miescil;) kania mlody też mi "pomaga" we wszystkim dziś wieszalam pranie a on je sciagal ;)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

... Avatar Kania78
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    8920
    Dziękuję (Otrzymane)
    8327
    Lubi (Dane)
    1
    Lubi (Otrzymane)
    6

Truskaffka ale samodzielnie stoi i kroczki pierwsze już postawiła co?
    Więc to nie wyprzedzanie faktów tylko stwierdzanie
    Gabulę tez chyba na czas odkurzania będę musiała wkładać do łóżeczka z zabawkami.
    Co do kanapek to Gabula je z chudą wędliną, zwykle bułeczka z masłem i kurczakiem gotowanym, próbowałam dać z dżemem ale niechętnie.
    Żabka Artur już krowie mleko pije? Wow, mojej to po roku dr powiedziała żeby zacząć wprowadzać a jakie sery dajesz?
    Moja przy wieszaniu prania wspina się po suszarce
    Zuzkon i jak egzaminy? Do przodu już jakieś? A jak Kubuś?

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

Fan(ka) Avatar truskafffka
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    1706
    Dziękuję (Otrzymane)
    4903
    Lubi (Dane)
    2
    Lubi (Otrzymane)
    24
    Osiągnięcia Żywa legenda forumPierwsza rocznica! Otwieram szampana

Kania Stoi sama -taaak, ale kroczki samodzielne -nieeee hehe tylko trzymając paluszki mamusi, sama samiuteńka kroczków nie robi :)
    Żabka WooW to nieźle młody już wcina ;)

Nasza Melka z obiadów też je raczej to co my, choć swoją "zupkę/obiadek" też zalicza
    a kanapki daję jej z masłem, wędlinką, jajecznicą, ewentualnie z pasztetem, takim swojskim, pieczonym.
    Zastanawiam się nad serkami właśnie, nabiałem ogólnie...
    Kochany Synek :)

Kochana Córcia :)

Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

15. Dziękuję Kania78 dziękuje za post
    Entuzjast(k)a Avatar Ewciulek2426
    PierwszaDrugaTrzecia
    Dziękuję (Dane)
    22
    Dziękuję (Otrzymane)
    204
    Lubi (Dane)
    0
    Lubi (Otrzymane)
    0
    Osiągnięcia Stały bywalec  BBPrawie, jak w domu

Witam z wieczora:)
    truskafffka ja mojej daje bułeczkę z masełkiem póki co , czasem jajecznicę jak my jemy, zastanawiam się jaką wędlinę jej wprowadzić? ale parówę z cielęciny wcina,aż się uszy trzęsą:)
    kania no cóż grunt to dobra pomocnica :) moja to jak myję podłogę , uczepi się mnie nawet od tyłu i rób co chcesz człowieku, czasem zapne ją w huśtawkę , ale jej się tam szybko nudzi, więc za dużo sama nie zrobię:)
    żabka oj odważna jesteś jesteś kobietko z tym jedzeniem dla Arturka, a mianowicie mlekiem krowim, ja póki co nie śpieszę się z tym:) najważniejsze,że ładnie je przyjął:)
    Cytuj Cytuj
    Dziękuję Lubi

17. Dziękuję Kania78 dziękuje za post

Zasady pisania postów