reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Zuzkon jak złamał nos? NA serio czy w przenośni?
Truskaffka to będziesz miała teraz małą pomocnicę. Zdolniacha :) Wie jak robić dobrę wrażenie już w takim młodym wieku. My dajemy wszystko do jedzenia oczywiście w granicach roządku kanapeczki też
 
reklama
deizzi niestety na serio.. bawilismy sie z dynki dostalam w nos. i zlamany.no nic.zrosnie sie i tyle.

Gratuluje pomagania przez dzieciaki. Kuba nawet butelki z mlekiem nie chce trzymac. taki z niego leń. Kuba masła nawet nie może...
 
Hej

Wpadam z rana bo pózniej zbyt wiele na głowie i padam wieczorem jak kawka

Jeżeli chodzi o operacje Ethana to bedxie ona polegała na przedłużeniu cewki moczowego. A dokładnie na umiejscowieniu ujścia na gorze siusiaka. Ethan ma ja troszeczkę niżej i trzeba to skorygować. Na necie przegladalsm stronki i byłam w szoku. Mój syn w porównaniu do innych chłopców nie ma problemu. Masakra co przechodzą inni rodzice.

Wczoraj miałam koleżankę do sprzątania
Mieszkanie odgruzowane łącznie z oknami.
Ethan mówi cześć :)) bo i wkoncu nauczył sie wołać mama. Zrobił mi prezent na swoje 10mc. Dziękuje za życzenia

Zyskom trzymam kciuki
Truskafffka u nas składanie do pudełka i wyciąganie to fajna zabawa :)) ostatnio Ethan przesiaduje z Laura w domku takim namiocie:))
Co tyczy sie jedzenia to jemy wszystko jak i pozostałe dzieci. Mój to nawet kaszankę swojska dał synkowi :))
Chlebek z masłem i szynka, pasztecik dla dzieci. Zawsze czytam etykietki.
Kaniu jak dziewczyny? Lepiej?
Ewciulek zdolna córcia
 
Brrrry...
Truskaffka
to może źle odczytałam, w każdym bądź razie wszystko przed Tobą, Wami :-)
Jajecznicę już dajesz? Moja po żółtku miała wysypkę na buzi więc uważamy z jajkiem ale nad nabiałem się też zastanwiam, tzn. jogurty naturalne je i nic jej nie jest więc po serku białym też nie powinno być reakcji, zobaczymy, spróbuję w weekend :-)

Ewciulek moja w łóżeczku obładowana książeczkami, zabawkami posiedzi chwilkę więc odkurzanie szybkie da się zrobić, z myciem podłóg jest różnie ale zwykle też ląduje w łóżeczku.

Zuzkon współczuję złamanego nosa, też miałam złamany ale w dzieciństwie i wiem jak to boli.
Gabrysia też za bardzo butli nie chce trzymać, może dlatego że duża, bo z wodą ma mniejszą i chętnie z niej pije sama.

Anka gratulacje dla Ethana, super Ci prezent zrobił :-)
Moja tylko cześć pokazuje i daje rączkę, teraz brawka są na tapecie :-)
Odnośnie zabiegu to wyszło na dniach czy wcześniej wiedzieliście i czekaliście na miejsce w klinice?
Będzie dobrze, musi być !!!
A co do moich dziewczyn to Oliwia już mniej kaszle, więc antybiotyk raczej pomógł.
Jutro ma dzień Babci i Dziadka w przedszkolu więc cały repertuar w domu przedstawia popołudniami.
Ostatnio ma fazę na malowanie farbami :-)
A Gabula daje popalić w nocy, w dzień jest lepiej bo zajmiemy się zabawą i nie marudzi tak bardzo ale zęby jej idą, górne jedynki więc wszystko wiadomo.
 
Hejka.daje mu serek bieluch,pasztecik też je,jajecznica mu nie za bardzo podchodzi. Zupki na kroliku z wiejskiej hodowli też je. Naleśnika z białym serem też trochę dziubnie. Żużlowym Artur jak ma lenia to butelki nie trzyma tylko weźmie i nią rzuci.
 
Hej:)
Zuzkon wspólczuje złamania noska:( mój mąż miał w dzieciństwie złamany i przez to chrapie w nocy i czasem mówi jakby miał nos zatkany.....mam nadzieje ,że u Ciebie nie będzie skutków ubocznych:)
Anka super kochana,że się odezwałaś, bo się martwiłam o Was...jak człowiek nie wie co się dzieje,to aż się niepokoi....trzymam za Was mocno kciukasy...będzie dobrze, wiem,że to przeżywasz, bo jak coś się dzieje z naszym dzieckiem to zadajemy sobie pytanie: Dlaczego to msuiało spotkać nasze dziecko? masz dzielnego , pogodnego synka to super to napewno zniesie, a i Ty jesteś kobietką z jajem to będziesz twarda:)
Kania ja dziś w nocy miałam pobudkę co godzina:szok: nie wiem co jej jest? wdaje nam się z mężem ,że może dolne 4 idą , bo ma troszkę rozpulchnione, wszyustko pakuje do buzi, podobno 4 troszeczkę łagodniej wyrastają , dlatego nie budzi się z płaczem jak to zwykle przy ząbkowaniu, ale czy to zęby nie ma pewności:)

żabka szalejesz z jedzeniem dla małego:);-)
 
dziewczyny to juz drugi raz kiedy mam zalamany nos.:D wiec juz wiem co jak:) da sie przezyc.
co do trzymania do on nawet kubka nie kapka nie trzyma. ale jesli juz nie chce pic to odepchenie butelke bardzo ładnie:)
wasze dzieci mają rozbudowana diete. Kuba niestety nie;/ szkoda.. dzis mam zajęcia az do 19:30
 
witam :)

Sporo jedzą już maluchy :)
ja największe dylematy mam z nabiałem właśnie- pewnie mały schiz po Matiku, bo przy nim na nabiał musiałam bardzo uważać i teraz dumam kiedy małej podsunąć na spróbowanie.
Kania mała moja żółtko od dłuższego czasu dostaje i nic się nie dzieje :) więc zaczęłam wygrzebywać żółtko z jajecznicy najpierw :p a potem spróbowałam dać również z białkiem i reakcji złych brak, więc mam nadzieję że jest oki :)
z czym dajesz jogurt naturalny?
Zuzkon o żesz...myślałam że tylko tak w przenośni napisałaś :/ współczuję takiego efektu zabawy, trzymajcie się
Anka ja z Matim miałam z kolei przeboje z wodniakami, przepukliną pachwinową, dwa zabiegi pod narkozą za nami..stresior był, nie ma się co czarować..ale dokładnie jak piszesz, jak byliśmy w szpitalu to się dopiero napatrzyłam na prawdziwe problemy maluszków :(
Trzymajcie się dzielnie, na pocieszenie powiem że dzieciaki szybko dochodzą do siebie, rany się zagoją i będzie dobrze.
ależ ten Twój Ethan rozgadany :D i brawa za "mama" :D jest radość :D
Melka dopiero teraz załapała właśnie fazę na wkładanie rzeczy do pudełek i od rana jak mały odkurzacz, co narozwala to sprząta haha
namiot i u nas rozłożony ;)
Ewciulek spokojniejszych nocek życzę
 
reklama
truskafffka mam pytanko; Jak robisz Melce tę pastę jajeczą? Ja jak robię to dodaję majonez, musztardę i przyprawy do jajek,ale wiadomo takiemu maluchowi tych produktów nie można...
 
Do góry