reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nadchodzą pierwsze święta mamasprzeda.pl dlatego chcemy świętować je w sposób szczególny i podarować coś od siebie innym dlatego zapraszamy wszystkich do zakupu na mamasprzeda.pl Fotogadżetów ze zdjęciem waszych maluszków. Dochód z tej akcji przeznaczymy dla dzieci, którym wsparcie na święta jest szczególnie potrzebne, przekażemy je Fundacji Dobrej Woli, która prowadzi ośrodek rehabilitacyjny dla dzieci.


Zapraszmy na Świąteczny Bazarek
MamaSprzeda.pl - Świąteczny Bazarek / Moje Pierwsze Święta


Dla starszych dzieci gadzety z napisem "Wesołych Świąt" ... naprawde fajnie jest na Boze narodzenie zrobic cos dobrego dla innych, którym troche mniej się w życiu poszcześciło.


1897909_380687202107117_3000868947318714483_n.jpg
 
Hej hej. Święta i po świętach :)

Samantaa i madzia1945 ja juz malo gdzie się udzielam...nie ogarniam ostatnio.

Pochwałę się, że mój Leo raczkuje, wstaje przy meblach juz jak skończył 7miesiecy. Ma 6zebow. Jest strasznym wymuszaczem! Nie daje spać w nocy...

A co u Was?
Dawno tu nie zagladalam...nawet Was nie kojarze :( przepraszam.
 
Kamaa ja tu zagladalam kilka razy i cos napisalam ale ogolnie jak dziewczyny pisaly nie ogarnialam, nie wiedzialam co komu odpisac i w koncu przestałam zagladac. Teraz zaluje bo jednak fajnie wiedziec jak rowiesnicy sie rozwijaja, zawsze mozna czegos ciekawego sie dowiedziec.
Moja igunia pod koniec 8 miesiaca zaczela stawac przy roznych rzeczach, potrafi tez przejsc z lawy na kanape, ladnie raczkuje i smiejemy sie ze odpowiada na pytabia bo my cos do niej mowimy a ona taaa :-) w ogole w 9 mcy stala sie bardzo kumata, coraz wiecej rozumie
 
A na nie wolno reaguje? Bo Leo tak :D czyli uśmiecha się i tak robi co chce :D
Poza tym mamy ostatnio nocki tragiczne...rzuca się na całego...zastanawiał się kiedy moje dziecko będzie ładnie spalo...najlepiej w swoim lozeczku :(
 
Kamaa iga doskonale rozumie ze czegos nie wolno... nawet sama kreci glowa nieee i dalej siega po to co chce a ja nie pozwalam z wielkim uśmiechem na buzi:-)
Nocki u nas tez ciezkie. Najlepiej tylko cyc w dziobie bo smochek z wściekłości wyrzuca i tylko ja drazni:-(
A lozeczko... mogloby go nie byc wcale. Zasypia na cycu to ja przeloze. Ok 23-24 pobudka i juz do rana spi z nami. W dzien nawet nie ma szansy by ja wlozyc bo strasznie placze.

A jak u Was ze spaniem wyglada? Ile czasu w dzien spi maly?
 
No noc podobnie! 23-polnoc ląduje juz u nas... Żeby jeszcze spokojnie spał, ale albo się budzi albo przez sen się rzuca..juz nawet cycek go nie usypia.

W dzień różnie. Przed świętami spał aż 15 min! Padał wnet na stojąco, ale.p nie chciał się dac uśpić. Dzisiaj spał dobrze, do południa razem ze mną 1,5 h. A popołudniu dwa razy po jakieś 30 min na spaxerze.

Leon juz był nawet w swoim pokoju w sierpniu. Miał 1pobudke...potem miał 3dniowke i od końca września jest sppwrotem z lozeczkiem w naszej sypialni... Jego lozeczka go dosłownie parzy :(
 
Cześć, jeśli jest tu jakaś mama z Warszawy, która podaje dziecku Bebilon Pepti 2 DHA to odsprzedam 5 puszek po cenie przy 30% odpłatności, czyli 10,40zł za puszkę. Odbiór Służew lub Ochota. Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv. Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry