reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Moniqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2013
Postów
1 190
Miasto
WLKP
Hey,

widzę, że jeszcze nie ma takiego tematu, więc... już jest :-D
Piękne dwie krechy pokazały mi się na teście, a kalendarze pokazują datę marcową :tak:

Znajdą się jeszcze jakieś marcowe mamusie na forum?
 
reklama
Fifka a no już powoli... ale będzie nas coraz więcej :tak:

Mi kalendarze na necie pokazują 7-8 marzec, ale to się okaże :-D
 
aaaaa, nareszcie! :-) cieszę się, że założyłaś ten wątek, bo ja sama nie wiedziałam jak i jeszcze się tu gubię.
termin podobno na 8 marca, ale wciąż czekam na wizytę u gina i oficjalne potwierdzenie :-D

witam serdecznie!
 
moniq kiedy wizytka?:Dja ide we wtorek ,nam nadzieje ze juz cos bedzie widac:D bedzie 6 tydzien,dzisiaj ciagnie mnie brzuch i latam jak glupia co chwile do lazienki...
 
MewaŚmieszka ja także czekam na wizytę, a w sumie to muszę ją umówić dopiero :zawstydzona/y: ale najpierw muszę znaleźć jakiegoś gina :zawstydzona/y:
MewaŚmieszka, a Ty kiedy masz wizytę?

Mouse to już niedługo ta wizyta :-D My w poniedziałek wyjeżdżamy nad nasze polskie morze, więc na razie gin odpada. Dziewczyny mi pisały, że najlepiej koło 6 tygodnia się przejść, a od ostatniej @ minęło dopiero 26 dni, więc jeszcze poczekam, ale Ty koniecznie daj znać co powie lekarz :tak:
 
ja gina mam swojego od lat, wizyta już umówiona i będzie to piątek za dwa tygodnie (12 lipiec).

kurczę, ale się cieszę naprawdę, że już zaczęłyśmy tu pisać :-D
 
reklama
Do góry