reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Coś na poprawę humoru

reklama
Ostatnio ubijam kotlety a Natek do mnie"mamo czy to mieso jest z Irlandii? zatrute?" niesamowite jak dzieci lapia takie drobnostki i slyszal to przypuszczam w radiu i to jakis czas temu.
A moj maz dzisiaj mowi doTuska nie rob tak bo stanie ci sie krzywda a on do niego "no prosze tatus opanuj sie sam":-D Przypuszczam, ze u was rowniez dzieci mowia niezle teksty.
 
Tusiekn, tekst Natka czaderski. :-D
Ja byłam dzisiaj z Weroniką w Sephorze i już wychodziłyśmy kiedy nagle moje dziecko zobaczyło różowy regał z różowymi szminkami, torebeczkami, cieniami, karteluszkami, perfumkami itp, itp. Tekstu nie było ale wiecie co ja nie wiedziałam że dzieci moga robić takie miny... a 5 sekund później: mamo biorę to, to, to i to...no i ugotowana byłam. Chyba już tam nie pójdę...
 
Do góry