reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

coś na przeziębienie

Dołączył(a)
21 Listopad 2006
Postów
12
Cześć wszystkim. Jestem nowa i dopiero sie ucze jak to zrobić aby móc z Wami pogadać :-). Ostatnio mój roczny synek Kacperek był przeziębiony, posłałam więc mojego męża do apteki po jakieś leki. Pani aptekarka zaproponowała abym powiesiła ząbek czosnku na szyji malucha ( trochę rozgnieciony, aby wydawał większy zapach, owinięty gazikiem i powieszony na sznureczku ). Codziennie rano zmieniałam "naszyjnik" na nowy, Kacperek śmierdział okropnie. Ale wiecie co? Po kilku dniach przeziębienie minęło jak ręką odjąć. TO NAPRAWDĘ DZIAŁA!!! Rewelacja i bez niepotrzebnego trucia lekami. Gorąco polecam wszystkim mamom.
Acha i jeszcze jedno. Prosze powiedzcie mi jak zrobić taką "książeczkę ze zdjęciem malucha" ( wiem tylko tyle, że są one na CI
 
reklama
Witaj !!! Niepotrzebnie zakładałaś nowy wątek,mamy ich juz nadmiar.Jeżeli możesz to bardzo prosimy abyś go skasowała, na wszystkie pytania chętnie odpowiemy w wątku witam!!!.POZDRAWIAM!!!
 
Jak juz pisałam jestem nowa i dopiero sie ucze obsługi "babyboom". Przepraszam za 'niepotrzebny' wątek, ale mam mały problem nie bardzo wiem jak go zlikwidowac.:no:
 
Nic nie szkodzi,mogłaś nie wiedzieć jakie mamy zwyczaje.Zaglądaj do nas częściej.O wszystkich problemach i radościach rozmawiamy na wątku witaj!!! ZAPRASZAMY
 
Do góry