reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży twój skab?

mamaEmilki2005

Justyna,potrójna mama...
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2006
Postów
1 394
Miasto
Legionowo
Dziewczyny może macie chwilkę czasu i ochotę pochwalić się ile ważą i mierzą wasze maluchy? Ciekawi mnie to ponieważ niedługo wybieram się moją Emilką na kontrolę do przychodni i pewnie znów dostanę OPR że jest grubasek... a ja jej naprawdę nie daję dużo jeść. Już się martwię tą jej wagą ( wiek jak na suwaczku i waży prawie 13kg... ::))czy któraś z was ma takiego okrąglinka?
Pozdrawiam.
 
reklama
Moja Olivka 9800, twoja niunia wazy bardzo duzo jak na swoj wiek ale dzieci jak zaczna raczkowac i chodzic to szybko traca na wadze. Mi doktorka kazala Olivka tuczyc ::) twierdzi znow ze Olivka za malo wazy, bo jest bardzo wysoka jak na swoj wiek.
 
Witam
Natalka z kolei waży za mało. W wieku 10 miesięcy ważyła 7500 (przy 72 cm). Teraz jak zaczęła raczkować i próbować chodzić to wydaje mi się jeszcze lżejsza. ::) I też mamy ja tuczyć. Do jedzenia nie trzeba ja zmuszać 2x dziennie zupka po 250 i 190 g oprócz tego kaszka (z tego co mówią panie w żłobku też 250g) i owocki no i jeszcze mleko. Ale tak sie składa że Natka ma taka przemianę materii, że nie idzie jej to w tłuszczyk lecz w energię ;)
 
Alx ma chyba tez szybka przemiane materi jak mama :D ja w wieku 13 lat wazylam tylko 20 kg a nie pamietam ile wzrostu wtedy mialam ale teraz przed ciaza przy 174 cm wazylam 49 (a jem za 100) spalam bardzo szybko ze wczesniej wiekszosc podejzewala u mnie anoreksje :D
W zwiazku z tym ja "tuczyc" mojego nie bede mial 7820 przy 77 cm a mysle ze je bardzo duzo : mleko 180, kaszka 150, kisielek 120, obiadek 200, deserek 150, mleko 210 no i w miedzy czasie jakas grachamka herbatniczki lub chrupki, ale pije tylko wode i zero cukru.
 
8600 (50centyl) 13kg to duuuuuuuzo. a co bedzie pozniej? kolezanki poltoraroczniak tyle nie wazy.
BTW mozna bylo zapytac w 'pielegnacji'...
 
Orzeszku na 9 miesiecy miala 77 cm, takze powyzej skali jak na 9 miesiecy, teraz nie mam pojecia bo jej ostatnio nie mierzylam ale juz z wszystkich ciuzkow na roczek wyrosla i chodzi na 18 miesiecy czasem nawet na 2 latka. Za dwa tyg wizita na roczek takze wtedy bede wiedziala dokladnei ile mierzy.
 
Anja To modelka z niej będzie :)
Natka też nie jest niska zakładamy jej już ubranka 80-86 a w porywach 92. No i stopy też ma wielkie - rozmiar buta 20 a nha zimę pewnie będziemy kupować 21. No i przez ten wzrost wydaje sie jeszcze bardziej cienka niż jest. ;D
 
reklama
Mamo Emilki a Emilcia już raczkuje? Bo mój Dawi od kiedy zaczął raczkować i chodzić (na razie tylko trzymając się mebli) wyraźnie schudł. :-) Do tej pory też raczej był z niego grubasek (nie ważyłam go dawno ale ma już grubo ponad 10 kg) a teraz smukleje chłopak na potęgę (już nie przypomina tamtego grubaska z mojego avatarka).
Więc może jeszcze Twoja dzidzia jak mówią dziewczyny też będzie szczuplejsza gdy zacznie sie więcej ruszać ;-)
 
Do góry