reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

stres w ciązy

bolek2005

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2005
Postów
32
hej! macie moze szybkie sposoby na silny stres? taki ekspresik?2 wdechy np.?potrzebne mi to dzisiaj bardzo. na spacerze z psem spotkalam wyjatkowe bydle. wybiera sobie dziadyga kobiety z psami same i szczuje ich biedne psiny swoim mega agresywnym dobermanem. dzisiaj mnie to spotkalo. tak sie zdenerwowalam ze serce mi prawie wyskoczylo. po powrocie do domu siedze i rycze juz 2 godziny. a wiadomo stres to niedotlenienie malenstwa itp. skutki. wiec przydalby mi sie taki szybki sposob na wyluzowanie. oczywiscie najlepszym sposobem bylby odstrzal tego bydlaka ale same wiecie czlowiek bydle zabije a pojdzie siedziec jak za czlowieka :(podajcie cos mniej radykalnego jak macie pozdrawiam :)
 
reklama
Spokojna relaksacyjna muzyka, tabliczka czekolady i psinka kolo nog.
Nie denerwuj sie, juz jestes w domku, jestes juz bespieczna Ty i Twoj piesek.
A swoja droga to przydaloby sie powiadomic policje albo sraz miejska niech zrobia z idiota pozodek.
 
dzieki sisters za wsparcie wyobraz sobie straz byla i to mnie chcieli ukarac za niemanie kaganca!a ten bydlak poczekal na nich i chcial zebym go przeprosila! za co?o szczuciu jakos wszyscy panowie zapomnieli i bez swiadka moge sie powiesic :(a psina okazala sie na poziomie i jak ryczalam to siedziala kolo mnie i pocieszala facet a porzadny ;)wlasnie wlaczam muzyczke i lece po czekalade dzieki!
 
bolek na taki stres najlepsze jest działanie :) napisz list do komendanta straży. że jesteś wysoko w ciąży a tu cię jakieś bydle psem szczuje, a strażnicy zamiast zareagować jak trzeba, to straszą ciebie. że jak ci się coś stanie kiedyś w wyniku takiego zdarzenia, to oczywiście wystąpisz do sądu o odszkodowanie ze strony straży miejskiej. że się dziwisz, że przy tak złej kondycji służb mundurowych w kraju (masz tu na myśli przeróżne afery z udziałem policjantów i strazników m.) panowie strażnicy zamiast starać sie naprawić ten wizerunek psują go nawet w tak prostych sparwach... i że płacisz podatki, wiec chyba coś ci się nalezy.
a swoją drogą kup katganiec dla swojego psiaka. ja też jestem zdania, ze nawet maleńki piesek nie powinien chodzić bez kagańca. są ludzie traumatycznie bojący sie psów (ja byłam takim dzieckiem, które na widok ratlerka umierało ze strachu :) stąd wiem, ze to naprawdę nie sa żarty).
 
efunia! dzieki! moge Cie zacytowac w tym liscie do komendanta?super pomysl w poniedzialek wysylam go!pozdrawiam buziaczki. a kaganiec mam ale to bylo z dala od ludzi zawsze psa tak trzymam zeby nie mogl podejsc lub wkladam kaganiec
 
Do góry