reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Cieszę się że mogłam uspokoić choć jedną osobę. Ja w tej mojej ciąży przeszłam bardzo wiele i nigdy nie polegałam na opini jednego lekarza a przede wszystkim od każdego żadałam wyczerpujących wyjaśnień, może mieli mnie dosyć ale dzięki temu mam, wspaniałą córeczkę i uniknęłam ich pomyłek. W szpitalu też nie ma co im do końca ufać. O mały włos nie straciłam malutkiej.
Pozdrawiam Aga
 
reklama
i widzę ze klub skracającej sie szyjki rozrasta sie ! fajnie.
ja byłam wczoraj u gina i mam tydzień obserwacji - jeśli brzuszek będzie sie stawiał więcej niż raz na godzinę ( tak mniej wiecej) to za tydzień muszę wrocić i dostanę lek. ale zabijcie a zapomniałam nazwy - coś na L. az dziwne bo ja jestem do pamiętania leków pierwsza. może przez zastrzyk (buuuuuu :() - wczoraj dostałam imunoglobuliny, bo mamy konflikt. takze czeka mnie tydzień patrzenia na brzuch- ale boję sie ze człowiek wtedy widzi wiecej niż naprawde jest.
 
Jejku nie krzyczcie tak po mnie :)
Teraz się czuje jakbym przestępstwo jakieś popełniła.Naprawde.
Ale nastraszyłyście mnie, bo mój lekarz powiedział tylko że mam się oszczędzać a gdybym nie zapytała to nawet by mi nie powiedział, że tak się sprawy mają :( i co tu począć za tydzień ide na wizyte zobaczymy jak jest cały cxzas czuje jak mnie ściąga w dół tam wszystko.
POZDRAWIAM WAS CIEPŁO :*
 
to przez ten tydzień bardzo uważaj. ciągnięcie to nie wszystko. gorzej jak brzuch sie napina i boli. po prostu obserwuj sie. a na przyszłość zapraszamy do wątku skracająca się szyjka. tam znajdziesz trochę więcej info i tam o wszystko pytaj.
ja też musiałam z pracy zrezygnować, a moja szyjka skróciła sie na moje własne zyczenie - pracą niestety.powodzenia. trzymaj sie mocno.
 
:) Witajcie, dzięki bardzo za info. Dziewczyny podpowiedźcie jak wkleić suwaczek???? są śliczne
pozdrawiam razem z żoną
Zuchos :)
 
Czy ktos sie orientuje jaka jest prawidlowa dlugosc szyjki macicy?

Moja ma 55mm (usg dopochwowe), ujscie wewnetrzne i kanal sa zamkniete - badanie podczas pobytu w szpitalu. Dzidzia jest nisko, ale to ponoc normalne na tym etapie ciazy.

Poprzedni pomiar (usg brzuszne) wykazal, ze ma tylko 30mm i wtedy lekarka kazala mi lezec plackiem po skosie.

Lekarze w szpitalu mowia, zeby nie lezec. I co teraz robic? ???

PS: A swoja droga to chyba troche za duzo, zeby sie pomylic w pomiarze az o 2,5cm?! Nawet sie zastanawiam czy nie zmienic lekarza... Ale czy to nie za pozno? ???
 
syla mnie ostatnio gin powiedział - twarda i zamknięta to bardzo dobrze. ale mam mętlik. nie wiem już co jest ok. ::)
 
asiula zapraszam do wątku skracająca sie szyjka. tam rozmawiamy właśnie o takim problemie. szyjka podobno powinna mieć około 40 mm ( dłuższa też jak najbardziej, ale to podobno od 40 mm liczy sie skracanie) ja przy 31 mm stałam sie posiadaczką pessara.
ja mówię leżeć jeżeli jest krótka- kanapowy styl bycia jak mówi Syla. ale poczytaj wcześniej wspomniany wątek.
a teraz masz 55 mm czy 30 mm ? usg dopochwowe jest najdokładniejsze.
 
reklama
hi hi...
to juz mamy 4 szyjkowe tematy... ;)

jeszcze troche, to przemianujemy sie z pazdziernikowek na szyjkowki... ;)


ale powaznie... moze zglosic do moderatora o polaczenie watkow???
 
Do góry