reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Kaszu, a Ty bierzesz całe tableki fenoterolu czy połowki. Ja biore połowki i w nocy masakra bo co 1,5h i sie zastanawiam czy moge wziac cala to wtedy dłuzej pośpie.
A tak swoją droga to niektore z was naprawde litanie lekow biorą- szok, ja 8 tabletek fenoterolu i juz przejeta jestem czy nie za duzo :(
 
reklama
acha, KASZU czyli bierzesz, połoweczki. (ale w sumie 12 połowek czy 6 połowek?)Bo zastanawiałam sie czy mozna, takze w nocy chyba wezme sobie tez cała zeby sie nie budzic co 1,5h. Tak sie zastanawiam czy to ze te skurcze moje są bezbolesne to lepiej czy nie ma to roznicy- hmmmmmmm
 
atas ja miałam bezbolesne a były dość solidne tak wynikało z zapisu KTG i mimo iż były bezbolesne dostawałam kroplówke ....
 
reklama
Kaszu, Lucky,,
Czop śluzowy nie musi byc pomieszany z krwią. Mój był przezroczysty jak żelatyna i gdyby nie to, że zaczęło swędziec mnie na udzie, i tam na niego trafiłam, to bym pewnie tego nie poczuła. To jak haribo wielkości wiśni i zupełnie (w moim przypadku) przezroczyste!
Przepraszam, za porównanie, ale nic mi innego nie przychodzi do głowy.
 
Do góry