reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

alez Bron Boze nikt nie mowi o odstawianiu lekow bez lekarza. ale to i tak juz pora. Tobie Patka tez zaraz pewnie kaze odstawic. leki powinno sie brac do 37 tyg.
 
reklama
Dzwoniłam do gina pozwolił mi odstawić nospę ale magnez mam jeść dalej.Ja muszę wytrzymać do 1 października bo mężuś podwyższył ubezpieczenie i pół roku mija właśnie 1.10 a fajnie by było dostać o te 300 zł więcej na dzidzię ;D
 
Laski,
No spa nie powstrzymuje skurczy! Lepiej ostrożnie ją dawkować, gdyz jest niebezpieczna dla malucha. Osłabia napięcie mięśniowe malucha. Doxa, dobrze piszę??
Ja nie biorę nic i jest git.
Lepiej bierz czopek Karen scopolan. Jest rozkurczowy, i nie daje o sobie znać maluchowi.
 
reklama
Ina spokojnie , nie panikuj. Wszystko będzie dobrze zobaczysz. Przeciez teraz to już nawet nie wcześniak. A po za tym zobacz naszą Jolik , wszystko sie dobrze skonczyło a Tymek chłop jak dąb.
 
Do góry