reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - poród, połóg

Ja do szpitala mam przyniesc tylko pampersy i chusteczki nawilzające dla malucha.. ubranka tylko na wyjscie :) .... dowiedzialam sie jednak ze smaruja tam maluchy Johnsonem , ktory uczula, wiec wezme jeszcze kosmetyki Dawidkowe ;) ... maluchy caly czas sa z mamą, robimy wszystko same od samego poczatku przy nich ... to mi sie podoba :) .. jedynie do kapieli zabieraja dzieciaczki, ale mozemy robic to tez same :)
Dla siebie musze wziasc cerate po tylek ;), podpaski Blubella, wkladki laktacyjne i to co zwykle uzywam ;)
 
reklama
Do góry