reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zawiadomienia o narodzinach :)

Moniqa

i moje dwie połówki :)
Dołączył(a)
16 Maj 2005
Postów
8 273
Wlasnie dostalam wiadomosc od Ines :)

"Mamy juz Mariczke :) Urodzila sie dzisiaj o 7:05. Maleńka jest przepiekna , ale jednak jest wczesniaczkiem i ma jakies klopoty z oddychaniem w zwiazku z czym jest narazie w inkubatorku. Dzis o 15 puszcza mnie do niej. Juz nie moge sie doczekaczeby zobaczyc moją Malenkoą znowu. Ja czuje sie niezle chocboli krocze po nacieciu i troche brzuch. Pozdrowienia dla wszystkich z BB "

Gratulacje Ogromniaste dla wspanialych kobietek :) !!!!!

 
reklama
Gratulacje dla Ines, czekamy na zdjątka Mariczki i życzymy oczywiscie dużo dużo zdrówka
 
Ines Ogromne gratulacje - cudownie, ze juz jestescie razem- wszystkiego najlepszego dla waszej trojki i buziaczki dla malej Mariczki :-* :-* :-* :-*
 
no i ja dołączam się do życzeń i gratulacji!!!!! :D

Super, naprawdę jakoś mnie ta wiadomość bardzo ucieszyła!!!!! BRAWO dla dzielnej Mamusi :)
 
Ines ogromne gratulację dla Ciebie, męża i Mariczki!! Zdróweczka i szybkiego powrotu do domku. Sciskam Cię gorąco :-* :-*
 
Ines serdeczne gratulacje dla WAS i dużo dużo zdrówka dla Mariczki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
reklama
Do góry