reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

martucha29 urodzila chlopczyka!!!

Dołączył(a)
24 Sierpień 2007
Postów
1
Witam wszystkich!

Jestem kolezanka martuchy29 i mam wielka przyjemnosc poinformowac ze dzisiaj w nocy urodzila ona slicznego i zdrowego synka. Mama i maly skarb wazacy 2,4 kg maja sie dobrze.
Jesli chcecie wyslac gratulacje to podaje nr telefonu: 00447765457123.

Pozdrawiam wszystkie przyszle mamy!
 
reklama
niemożliwe:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:
a to Ci mamy niespodzianke!!! MARTUCHA trzy dni temu pisała o pakowaniu torby, hehe!!!

MARTUCHA!!! OGROMNE GRATULACJE!!! DUŻO ZDROWIA DLA CIEBIE I DLA SYNUSIA!!!
 
ja myslałam że z krzesła spadne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i jaka waga ładna !
i kamień z serca że wszystko jest w jak najlepszym poządku !
 
ooooooo kurcze!!!! no jestem w szoku nie do opisania!!! A niedawno zastanawialysmy sie na ktora pierwsza padnie!:szok::szok::szok::szok:

Martucha ogromne gratulacje dla ciebie i synusia!!! Super ze wszystko w porzadku:-):-):-)
 
Martucha gratuluję serdecznie!!!!!!
to mówisz Kochana, że październikowe Mamy już zaczynają się rozdwajać, jak pięknie:-):-)
dużo zdrówka, spokoju i radości dla Was:-)
 
reklama
Do góry